9.12. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Klub eviduje zájem o své hráče

Základní část je za námi. Soutěž se rozdělila na dvě části. První osmička již má jisté minimálně předkolo play-off a o zbylé dvě místa se ještě bude bojovat. Týmy na zbytek sezony zbrojí, jednání pokračují na všech frontách a zájem je i o hráče Baníku.

30 kol odehráno, 28 zápasů před námi. Ve hře je ještě 84 bodů a všechny týmy tak dělají vše pro to, aby posílily své kádry. V uplynulých dnech se zvýšil zájem i o klíčové hráče Baníku, o které se velmi intenzivně zajímaly ambiciózní kluby.

HC Baník Sokolov si je však plně vědom závazků vůči fanouškům a sponzorům. V žádném případě klub letošní sezonu nevzdává. Baník chce své umístění ve své premiérové prvoligové sezoně po 22 letech vylepšit a v současné době tak nechce svůj kádr oslabovat. Po konzultaci se samotnými hráči tak klub jednotlivé nabídky nepřijal, minimálně do doby těsně před ukončením přestupního období.