Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
6.1. 2020 | A-tým | Tomáš Bouda
Příjmení Šik znovu v sokolovské sestavě

Dalším hráčem, který posílí HC Baník Sokolov je mladý reprezentant Otakar Šik, účastník mistrovství světa do 20 let.

Po několika měsících se příjmení Šik znovu objeví na soupisce sokolovského A-týmu. Ne, jeden ze strůjců postupu Vojtěch Šik se nevrací do kádru, ale Baník posílí mladší bratr oblíbeného obránce, který ukončil profesionální kariéru kvůli své pracovní vytíženosti.

Otakar Šik přichází na střídavé starty z HC Energie Karlovy Vary, většinu letošní sezony však strávil v týmu HC Stadion Litoměřice, kde odehrál 19 zápasů s bilancí 3 góly a 2 asistence. Účastník právě skončeného mistrovství světa do 20 let má ve svých statistikách zapsáno i 10 startů v extralize s bilancí 1+2. V devatenácti letech pak má Otakar Šik v Chance lize odehráno celkem 66 zápasů, ve kterých zaznamenal 21 kanadských bodů (9+12).

Mladý bojovník nepřichází do neznáma. V Sokolově totiž Otakar Šik nastupoval již v dorosteneckém věku. V A-týmu pak může navázat na úspěchy svého bratra Vojtěcha, který momentálně působí v HC Stadion Cheb.

Trenér a sportovní manažer HC Baník Sokolov Karel Mlejnek k novému hráči uvedl následující. „Očekáváme od tohoto hráče, že svým pohybem přinese do naší hry rychlost a energii.“

Otakar Šik, rovněž jako Michal Houdek, zasáhne již do dnešního utkání s Prostějovem.

„Je to velká čest hrát za klub jakým je Sokolov. Dřív tu hrál i můj bratr, takže to beru jako výzvu a doufám, že fanoušci se mnou budou stejně spokojeni, jako s mým bratrem,“ uvedl pro webové stránky HC Energie Karlovy Vary samotný hráč.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin