Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
7.1. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

PRVNÍ LEDNOVÝ VÍKEND VYJELI NA LED I MLADÍ BANÍKOVCI

JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : HC Klatovy 1:3

Branky: Remeš (Korčmaroš, Machyna)

Sestava:Pitoňák, Bíma - Kursa, Machyna, Houdek, Stejskal, Pohanka, Stangar, Radaušer - Petrov, Hafijanič, Troch, Korčmaroš, Fečo, Remeš, Kala, Dimitrov, Prošek, Pašek

Vyjádření trenéra:Klatovy hrajou rychlý hokej,mají dobrý pohyb. My jsme se s tím srovnali od druhé třetiny a byli vyrovnaným soupeřem. Opět nás o lepší výsledek připravilo neproměnění vyložených šanci. Kluci dřeli,ale výsledek je jaký je.

DOROST

HC Baník Sokolov : HC Draci Bílina 6:2

Branky: Remta (Blecha), Blecha (Krnáč, Remta), Neubert (Blecha), Remta (Jurča, Blecha), Neubert, Blecha (Jurča)

Sestava: Král, Schmid - Valta, Veverka, Jurča, Strnad - Remta, Blecha, Neubert, Kratochvíl, Pastier, Sipl, Pejml, Krnáč

Vyjádření trenéra: O vítězství rozhodla podařená 3. třetina. V prvních dvou třetinách jsme se nemohli po svátcích dostat do tempa.

9.třída

Piráti Chomutov : HC Baník Sokolov 10:3

Branky: Mähler (Šilhan), Sobotka R. (Mähler), Eismann (Holejšovský)

Sestava: Zmrhal - Halberštát, Pašek, Malý, Beran, Mlejnek, Doubek - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Holejšovský, Kvasňovský, Eismann, Salva, Mähler, Sobotka R.

Vyjádření trenéra: Tragické vstupy do úvodních dvou třetin (v první i druhé třetině shodně po třech inkasovaných gólech) vrhly stín na jinak velmi dobrý výkon hráčů Baníku. S udržením tempa neměli tentokrát sokolovští až na výjimky problém, nicméně v individuálních dovednostech měla navrch především první útočná trojice Pirátů, která se postarala o sedm z celkových deseti branek do sítě Sokolova.

7.třída

Piráti Chomutov : HC Baník Sokolov 15:3

Branky: Botoš (Dobřemysl), Bauer (Moulis), Horváth

Sestava: Novák - Nešvera, Bauer, Herout, Kohout - Botoš, Mähler, Dobřemysl, Moulis, Horváth, Skála

Vyjádření trenéra: Pouze v deseti, navíc bez tří důležitých hráčů základní sestavy dokázali baníkovci s naprosto suverénním celkem celé soutěže držet krok jen v první třetině. Ve druhé dvacetiminutovce pak osmkrát inkasovali, což utkání definitivně rozhodlo. Trenéry tentokrát tolik nemrzela vysoká prohra, jako přístup několika sokolovských hokejistů, kteří po sérii přesných tref domácích ve druhé třetině zápas úplně vzdali. Naneštěstí nemohli trenéři žádného hráče v zápase vynechat, proto po druhé třetině došlo v šatně k důrazné promluvě. Ta měla za výsledek o něco lepší výkon pár jednotlivců v závěrečném dějství, přesto však s hokejovým charakterem většiny týmu rozhodně nebyla spokojenost.

3.1.2020

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:5

Branky: Rybár (Šedivec), Rybár (Dulovec, Hotárek), Vyhnálek (Křivka)

Sestava: Čurlin - Šenkýř, Ticháčková, Gregor, Hotárek - Vyhnálek, Šedivec, Křivka, Beran, Dulovec, Rybár, Makaj, Bavor

Vyjádření trenéra: Do utkání kluci vstoupili oslabení o některé hráče, kteří byli posunutí do utkání za sedmou třídu a i s tímto hendikepem zvládli odehrát napínavé utkání. Ve kterém tahali sice za kratší konec, ale zato byli pro soupeře z Tachova nepříjemným protivníkem. Zákonitě sklidili pochvalu za odvedený výkon v zápase od trenérů.

HC Baník Sokolov - HC Mariánské Lázně

Sestava: Švejda, Rajchrt - Ruml, Večerník, Lexa, Sipl, Švejda, Oračko - Rybár, Beran, Kukla, Bim, Bíba, Hirth, Bubenščikov, Gregor, Čáp

Vyjádření trenéra: První zápas v novém roce odehrála 5. třída v Mariánských Lázních. Kluci svého soupeře přehrávali po celé utkání, ten hrozil pouze svými rychlými výpady. Baníkovci byly hodně aktivní, vytvářeli si brankové příležitosti a svůj tlak přetavili v zasloužené vítězství.

3.třída

4.1.2020

HC Baník Sokolov - HC Mariánské Lázně, HC Stadion Cheb

Sestava: tým 1 - Vlach - Vlach, Dvořák, Rosenkranz, Skála, Szabó, Peter

tým 2 - Fojtík - Hendrych, Červenka, Gregor, Gössl, Katriňák, Berka, Vican, Martin, Veřtát

Vyjádření trenéra: Třetáci po nedávno odehraném vánočním turnaji znovu zamířili na led do Mariánských Lázní. Změřili svoje dovednosti s domácími hokejisty a z Chebu, jak už je u nich obvyklé, zahráli si obě utkání s velkou chutí.

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde