Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
10.1. 2020 | Mládež
Starší žáci se poprali s netradiční výzvou

V průběhu vánočních prázdnin dostali starší žáci Baníku více volna, aby do druhé poloviny svých soutěží načerpali především psychické síly. Zároveň ale dostali dobrovolnou možnost zpestřit si období mezi svátky prostřednictvím zajímavé "trenérské výzvy".

Zadání znělo, že si mladí hokejisté sami či ve skupinkách připraví dvě tréninkové jednotky, jednu na ledě, druhou pak na suchu. Obě jednotky si zároveň ve vzájemné spolupráci natočí a sestříhají z nich tříminutové video. Za tímto účelem měli k dispozici dvě volné tréninkové jednotky na ledě. Využít je mohli jakýmkoliv způsobem. Nakonec vznikly dvě vícečlenné skupiny, které si ledovou plochu v obou případech rozdělily napůl.

Trenér Petr Neč na střídačce tentokrát působil pouze jako nutný dozor, do náplně tréninku nijak nezasahoval. "Připouštím, že jsem měl zkraje obavy, jak kluci s volným ledem naloží. Ohromila mě ale jejich příprava i to, jak zodpovědně se nakonec celého projektu ujali. Přiznám se, že některá jejich cvičení mě i osobně inspirovala a rozhodně se nebudu nijak ostýchat použít je ve svých vlastních tréninkových jednotkách. Opravdu ne nadarmo se říká, že děti jsou nejlepší učitelé!", okomentoval dění na ledě dozorující trenér.

Na tvorbu videí mají mládežníci čas do poloviny ledna. "Jak jednotlivá videa posoudíme, to ještě definitivně není jasné, nicméně rádi bychom nějakým způsobem zapojili širší veřejnost, nejlépe v rámci ankety na sociálních sítích. Klub nám navíc vyšel vstříc a nabídl drobné odměny pro nejlepší tvůrce. Vypadá to, že videa budou dvě, ale někteří kluci jsou momentálně na výběrovém turnaji ve Švédsku, proto dostali možnost nahradit trénink na ledě tréninkem v bazénu, na střelnici nebo klidně i v úplně jiném sportovním prostředí. Uvidíme, jestli nakonec budou mít chuť si takhle netradičně zasoutěžit. Sám jsem na výsledná videa velmi zvědavý, už teď ale před těmi, kteří se zapojili, smekám, protože své tréninky měli perfektně připravené.", dodává závěrem trenér Neč.

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde