Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
11.1. 2020 | A-tým | Redakce
V sobotu hostí Baník Horáckou Slavii

Skupina O účast v předkole play-off pokračuje desátým kolem

V sobotu přivítá Banik na domácím ledě SK Horáckou Slavii Třebíč. Ta zatím v tabulce O postup do předkola okupuje 12.misto se ztrátou 4 bodů na desátý Prostějov, ovšem Třebíč má odehráno o dva zápasy méně. Minulý rok zakončili po domácí prohře s Baníkem 3:4 debaklem 0:7 s Prostějovem, ovšem do roku 2020 vstoupil tento tým pravou nohou. Tři zápasy a plný počet bodů. Výhra nad Kadani 6:1, v Benátkách 6:2 a s Ústím 4: 3..Určitou zajímavostí je, že v mužstvu nastupuje poslední zápasy v obraně mladý Američan Jack Glover.

Velký pozor si musíme dát i na dvojici útočníků Martin Šťovíček a Lukáš Nedvídek, která je v posledních zápasech hodně produktivní.

V sobotu od 17.00 se vhazuje na sokolovském zimním stadionu úvodní buly a my pevně věříme, že vy, fanoušci, budete u toho a poženete Baník za úspěchem..

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde