11.1. 2020 | A-tým | Redakce
V sobotu hostí Baník Horáckou Slavii

Skupina O účast v předkole play-off pokračuje desátým kolem

V sobotu přivítá Banik na domácím ledě SK Horáckou Slavii Třebíč. Ta zatím v tabulce O postup do předkola okupuje 12.misto se ztrátou 4 bodů na desátý Prostějov, ovšem Třebíč má odehráno o dva zápasy méně. Minulý rok zakončili po domácí prohře s Baníkem 3:4 debaklem 0:7 s Prostějovem, ovšem do roku 2020 vstoupil tento tým pravou nohou. Tři zápasy a plný počet bodů. Výhra nad Kadani 6:1, v Benátkách 6:2 a s Ústím 4: 3..Určitou zajímavostí je, že v mužstvu nastupuje poslední zápasy v obraně mladý Američan Jack Glover.

Velký pozor si musíme dát i na dvojici útočníků Martin Šťovíček a Lukáš Nedvídek, která je v posledních zápasech hodně produktivní.

V sobotu od 17.00 se vhazuje na sokolovském zimním stadionu úvodní buly a my pevně věříme, že vy, fanoušci, budete u toho a poženete Baník za úspěchem..