Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
13.1. 2020 | A-tým | Tomáš Bouda
V pondělí cestuje Baník do Benátek

Chance liga pokračuje ve zběsilém tempu. Během devíti dnů čeká na Baník již páté utkání. Soupeřem nyní budou Benátky.

Po dvoudenním výjezdu do Frýdku-Místku, respektive Třince, absolvuje Baník druhé venkovní utkání v roce 2020. Do cesty se tentokrát postaví tým Benátek, kterému v současné době patří 13. příčka s náskokem 27 bodů na Sokolov.

Liberecká farma stále živí naději na předkolo play-off, když na aktuálně desátý Prostějov mají Středočeši ztrátu devíti bodů, ale také tři zápasy k dobru. Tým Benátek táhne, kdo jiný než Radek Duda, sokolovský odchovanec, který v 37 zápasech zaznamenal 35 kanadských bodů a s přehledem vládne týmovému bodování. O 12 bodů zpět je další zkušený hráč Daniel Špaček, který v letošní sezoně odehrál 11 zápasů za liberecké Tygry. Až poté následují Adam Dlouhý a devatenáctiletý mladík Adam Najman. Zajímavým jménem je jistě i zkušený Lukáš Pabiška, který se přesunul do Benátek z Mladé Boleslavi formou střídavých startů. Nejproduktivnějším obráncem je Ondřej Buchtela. V bráně pak nejčastěji nastupuje Matěj Žajdlík.

Ve skupině O účast v předkole play-off si Benátky připisují zatím střídavé úspěchy. V posledních dvou kolech však tým dokázal doma porazit Kadaň i vyhrát v Ústí nad Labem.

To Baník pojede do středočeského města prolomit šestizápasovou šňůru porážek a přiblížit se tak Kadani.

Týmovému bodování Baníku vévodí Jaromír Kverka, který má stejně bodů jako Radek Duda – 35. Následuje Tomáš Vracovský, Matěj Zadražil a Martin Osmík. Do utkání by měl zasáhnout také Vladislav Houška, který v minulém kole odehrál první utkání v dresu Baníku.

HC Benátky nad Jizerou – HC Baník Sokolov, pondělí 20.1.2020 od 17:30 hodin.

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde