14.1. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Marek Švec se Stříbrným hodnotí utkání s Benátkami

Zápas otevřel po devíti vteřinách Marek Švec, který v první třetině přidal ještě svůj druhý gól. O třetí branku se ve druhé periodě zasloužil Josef Stříbrný. Úspěch gólových střelců však v závěru stačil na jeden bod.

Jak bys zhodnotil utkání s Benátkami nad Jizerou?
Marek Švec: Znovu se mi zápas hodnotí špatně. Měli jsme tři body na dosah, ale ke konci utkání jsme udělali hrubou chybu a Benátky výsledek srovnaly. Ke konci zápasu jsme nehráli vůbec vyspěle a jednoduše, abychom si došli pro plný bodový zisk. V poslední době nás trápí koncovka. Máme víc příležitostí, oproti soupeři, ale většinu nedokázala využít.

Josef Stříbrný: Utkání se mi hodnotí těžce, jelikož jsme měli na dosah 3 body, bohužel jsme si zápas nepohlídali do konce.

Čekají vás dvě klání na domácí půdě - s Ústím nad Labem a Kadaní, jaký bude váš cíl?
Marek Švec: Cíle do následujících dvou zápasů jsou naprosto jasné. Chceme šest bodů. Cokoliv jiného bude pro nás ztrátou. Věřím, že to zvládneme a konečně překlopíme utkání na svou stranu.

Josef Stříbrný: Cíle do dvou nadcházejících utkání jsou jasné. Získat 6 bodů a dotáhnout se na Kadaň.

Díky za rozhovor!
Více info ZDE.
Místo původně plánovaného utkání 6. kola proti Třebíči odehrajeme v pondělí 28. 9. předehrávku 26. kola proti Benátkám nad Jizerou. Utkání začíná v 17 hodin.
Domácí utkání dne 28.9. neproběhne s SK Horácká Slavia Třebíč kvůli podezření na koronavirus u hráčů Třebíče. Nyní jednáme o případné předehrávce s jiným z týmů Chance ligy. O změnách budeme informovat a do Třebíče posíláme hodně sil.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!
více info ZDE a ZDE.

Z důvodu karantény, která zasáhla do přípravy obou celků, se ruší přípravné utkání s Litoměřicemi. O osudu utkání se Slavií Praha se bude rozhodovat. Bližší informace o celé přípravě a aktuální situaci připravujeme.

...více info ZDE.
.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.