14.1. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Marek Švec se Stříbrným hodnotí utkání s Benátkami

Zápas otevřel po devíti vteřinách Marek Švec, který v první třetině přidal ještě svůj druhý gól. O třetí branku se ve druhé periodě zasloužil Josef Stříbrný. Úspěch gólových střelců však v závěru stačil na jeden bod.

Jak bys zhodnotil utkání s Benátkami nad Jizerou?
Marek Švec: Znovu se mi zápas hodnotí špatně. Měli jsme tři body na dosah, ale ke konci utkání jsme udělali hrubou chybu a Benátky výsledek srovnaly. Ke konci zápasu jsme nehráli vůbec vyspěle a jednoduše, abychom si došli pro plný bodový zisk. V poslední době nás trápí koncovka. Máme víc příležitostí, oproti soupeři, ale většinu nedokázala využít.

Josef Stříbrný: Utkání se mi hodnotí těžce, jelikož jsme měli na dosah 3 body, bohužel jsme si zápas nepohlídali do konce.

Čekají vás dvě klání na domácí půdě - s Ústím nad Labem a Kadaní, jaký bude váš cíl?
Marek Švec: Cíle do následujících dvou zápasů jsou naprosto jasné. Chceme šest bodů. Cokoliv jiného bude pro nás ztrátou. Věřím, že to zvládneme a konečně překlopíme utkání na svou stranu.

Josef Stříbrný: Cíle do dvou nadcházejících utkání jsou jasné. Získat 6 bodů a dotáhnout se na Kadaň.

Díky za rozhovor!