9.2. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Firma Auto Mudra poskytla Baníku vůz Dacia Dokker

Pozornému fanouškovi jistě neuniklo zaparkované auto s logem Baníku před zimním stadionem během každého domácího utkání. Tento automobil získal Baník do svého užívání od dlouholetého partnera Auto Mudra s.r.o.

Partnerství mezi Auto Mudra s.r.o. a HC Baník Sokolov trvá již dlouho. Nyní se však toto partnerství prohloubilo. Autorizovaný prodejce a servis vozů Renault a Dacia, sídlící na Jáchymovské ulici v Karlových Varech, totiž Baníku poskytl do užívání vůz Dacia Dokker, jenž vyniká obrovským zavazadlovým prostorem.

Spolupráce s Auto Mudra s.r.o. má s Baníkem ještě jednu spojitost. Posuďte sami. Vedoucím servisu a řešení pojistných událostí je Rudolf Mudra, bývalý prvoligový obránce Baníku (3 sezony, 9 gólů). Vedoucím prodeje nových vozidel je Jiří Mudra, bývalý útočník a později obránce Baníku (9 sezon, 50 gólů). Prodejcem nových vozidel značky Renault je pak Pavel Csipka, bývalý brankář Baníku (10 sezon). A prodejcem nových vozidel značky Dacia není nikdo jiný než fanoušky oblíbený Jan Soukup (7 sezon, 94 gólů).

Auto Mudra s.r.o. nabízí prodej nových vozů Renault a Dacia a také jejich servis. Firma nabízí i prodej ojetých vozů a zprostředkování financování koupě vozů.

HC Baník Sokolov děkuje svému partnerovi za podporu.