9.2. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Firma Auto Mudra poskytla Baníku vůz Dacia Dokker

Pozornému fanouškovi jistě neuniklo zaparkované auto s logem Baníku před zimním stadionem během každého domácího utkání. Tento automobil získal Baník do svého užívání od dlouholetého partnera Auto Mudra s.r.o.

Partnerství mezi Auto Mudra s.r.o. a HC Baník Sokolov trvá již dlouho. Nyní se však toto partnerství prohloubilo. Autorizovaný prodejce a servis vozů Renault a Dacia, sídlící na Jáchymovské ulici v Karlových Varech, totiž Baníku poskytl do užívání vůz Dacia Dokker, jenž vyniká obrovským zavazadlovým prostorem.

Spolupráce s Auto Mudra s.r.o. má s Baníkem ještě jednu spojitost. Posuďte sami. Vedoucím servisu a řešení pojistných událostí je Rudolf Mudra, bývalý prvoligový obránce Baníku (3 sezony, 9 gólů). Vedoucím prodeje nových vozidel je Jiří Mudra, bývalý útočník a později obránce Baníku (9 sezon, 50 gólů). Prodejcem nových vozidel značky Renault je pak Pavel Csipka, bývalý brankář Baníku (10 sezon). A prodejcem nových vozidel značky Dacia není nikdo jiný než fanoušky oblíbený Jan Soukup (7 sezon, 94 gólů).

Auto Mudra s.r.o. nabízí prodej nových vozů Renault a Dacia a také jejich servis. Firma nabízí i prodej ojetých vozů a zprostředkování financování koupě vozů.

HC Baník Sokolov děkuje svému partnerovi za podporu.

Více info ZDE.
Místo původně plánovaného utkání 6. kola proti Třebíči odehrajeme v pondělí 28. 9. předehrávku 26. kola proti Benátkám nad Jizerou. Utkání začíná v 17 hodin.
Domácí utkání dne 28.9. neproběhne s SK Horácká Slavia Třebíč kvůli podezření na koronavirus u hráčů Třebíče. Nyní jednáme o případné předehrávce s jiným z týmů Chance ligy. O změnách budeme informovat a do Třebíče posíláme hodně sil.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!
více info ZDE a ZDE.

Z důvodu karantény, která zasáhla do přípravy obou celků, se ruší přípravné utkání s Litoměřicemi. O osudu utkání se Slavií Praha se bude rozhodovat. Bližší informace o celé přípravě a aktuální situaci připravujeme.

...více info ZDE.
.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.