Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.2. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Firma Auto Mudra poskytla Baníku vůz Dacia Dokker

Pozornému fanouškovi jistě neuniklo zaparkované auto s logem Baníku před zimním stadionem během každého domácího utkání. Tento automobil získal Baník do svého užívání od dlouholetého partnera Auto Mudra s.r.o.

Partnerství mezi Auto Mudra s.r.o. a HC Baník Sokolov trvá již dlouho. Nyní se však toto partnerství prohloubilo. Autorizovaný prodejce a servis vozů Renault a Dacia, sídlící na Jáchymovské ulici v Karlových Varech, totiž Baníku poskytl do užívání vůz Dacia Dokker, jenž vyniká obrovským zavazadlovým prostorem.

Spolupráce s Auto Mudra s.r.o. má s Baníkem ještě jednu spojitost. Posuďte sami. Vedoucím servisu a řešení pojistných událostí je Rudolf Mudra, bývalý prvoligový obránce Baníku (3 sezony, 9 gólů). Vedoucím prodeje nových vozidel je Jiří Mudra, bývalý útočník a později obránce Baníku (9 sezon, 50 gólů). Prodejcem nových vozidel značky Renault je pak Pavel Csipka, bývalý brankář Baníku (10 sezon). A prodejcem nových vozidel značky Dacia není nikdo jiný než fanoušky oblíbený Jan Soukup (7 sezon, 94 gólů).

Auto Mudra s.r.o. nabízí prodej nových vozů Renault a Dacia a také jejich servis. Firma nabízí i prodej ojetých vozů a zprostředkování financování koupě vozů.

HC Baník Sokolov děkuje svému partnerovi za podporu.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde