Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.2. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

TENTO VÍKEND SI MLÁDEŽ BANÍKU VEDLA TAKTO ...

DOROST

HC Draci Bílina – HC Baník Sokolov 1:9

Branky:Neubert (Valta), Sipl (Kratochvíl, Blecha), Prošek (Kratochvíl), Neubert (Strnad), Strnad (Neubert), Kratochvíl, Blecha (Kratochvíl, Krnáč), Valta (Veverka, Krnáč), Pastier (Neubert)

Sestava:Král, Schmid - Valta, Prošek, Strnad, Veverka - Blecha, Krnáč, Neubert, Sipl, Kratochvíl, Pastier

Vyjádření trenéra J. Parkmanna:Celý zápas jsme kontrolovali hru i výsledek. Celý tým podal kolektivní výkon.

9.2.2020

HC Baník Sokolov – HC Slovan Louny 9:2

Branky:Prošek (Sipl, Krnáč), Kratochvíl (Sobotka), Sipl (Krnáč, Kratochvíl), Neubert (Valta), Holejšovský (Rybár), Kratochvíl (Pastier), Rybár (Beran, Kratochvíl), Kratochvíl (Prošek),

Holejšovský (Sipl)

Sestava:

Král, 30 min Schmid - Srtnad, Beran, Veverka, Mlejnek, Valta, Pašek - Prošek, Krnáč, Neubert, Kratochvíl, Sipl, Pastier, Holejšovský, Rybár, Sobotka

Vyjádření trenéra J. Parkmanna:Rozhodla naše šestiminutovka ve druhé třetině kdy jsme dali 5 branek. Do konce utkání jsme si už vítězství nenechali vzít.

9.třída

HC Baník Sokolov - Rytíři Kladno 2:10

Branky: Sobotka A. (Halberštát), Šilhan (Rybár)

Sestava: Roller (Zmrhal) - Halberštát, Beran, Pašek, Mlejnek, Knap - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Holejšovský, Mähler, Kvasňovský, Doubek, Sobotka R.

Vyjádření trenéra P. Neče: Do zápasu vstupovali domácí bez tří hráčů základní sestavy a v jeho průběhu ještě další dva hráči odstoupili kvůli zranění a problémům s výstrojí. Tento fakt se nakonec ukázal jako zcela klíčový, protože proti technicky skvěle vybavenému týmu, který navíc do Sokolova přijel v kompletních třech pětkách, baníkovcům ve třetí třetině došly síly a hosté pěti brankami nakonec dosáhli dvouciferného počtu branek. Dobrým výkonem se při své premiéře v této kategorii předvedl brankář Roller.

7.třída

HC Baník Sokolov - Rytíři Kladno 3:4

Branky: Šedivec (Dulovec, Kohout), Dobřemysl (Botoš), Sztolarik (Hanek)

Sestava: Novák - Nešvera, Bauer, Moulis, Horváth, Kohout, Herout - Botoš, Mähler, Dobřemysl, Sztolarik, Hanek, Palouš, Dulovec, Skála, Šedivec

Vyjádření trenéra P. Neče: Ani v posledním ze čtyř utkání letošní sezony se nepodařilo hráčům Baníku svého soupeře z Kladna udolat. Stejně jako předchozí duely byl i tento velmi vyrovnaný, ovšem domácí znovu tahali za kratší konec. V samotném závěru se jim sice podařilo srovnat, nicméně gól nakonec nemohl být uznán kvůli postavení domácího hráče mimo hru.

4.třída

9.2.2020

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb, HC Energie K.Vary, HC Rebel Nejdek

Sestava:  Sobota: Václav - Bubenščikov, Pochyba, Berger, Szabó, Landa, Fiala, Kuplent, Vlach

Neděle Vaidiš - Kašpar, Pochyba, Šenkýř, Gašparík, Kuplent, Vlach, Peter, Dvořák, Urbich, Szabó

Vyjádření trenéra R. Gregora: Sobotní turnaj 4. třídy uskutečněný na zimním stadionu v Ostrově byl poznamenán zraněním brankáře HCB, pro které musel odstoupit již během úvodního utkání s M.Lázněmi, za kterého nebyla náhrada. Netradičně se tak hrálo na otočenou bránu. Kluci se snažili, ale při obranné hře se nemohli spolehnout na svého brankáře.

Nedělní turnaj 4. tříd byl sehrán na stadionu v K.Varech. Baníkovci v týmu měli 4 hráče o rok mladší, ale ti se rozhodně v turnaji neztratili a byli vidět.

Hra týmu mohla být o poznání lepší, kdyby si kluci zkusili lépe a častěji nahrát. Co je jejich hra ale nepostrádala byla bojovnost a snaha získávat puk pod svojí kontrolu.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde