Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
14.2. 2020 | Projekty | Tomáš Bouda
Petr Vodička působil jako Patron starších žáků

V minulém týdnu proběhl poslední týden Patronů v této sezoně. Ročník 2005 – 2006 si zvolil jako svého mentora Petra Vodičku.

Pro Petra Vodičku není role u mládeže žádnou novinkou. Již v létě Petr absolvoval trénink s juniory, poté si ho jako svého Patrona zvolili starší žáci Baníku. „Je to super. Já jsem vždycky rád, když s nimi můžu jít na led, sledovat je a říct jim něco k tomu,“hodnotí celý projekt obránce Baníku.

Ten si nové spoluhráče pochvaloval. „Myslím si, že mě berou dobře. Asi mě nevnímají jako trenéra. Nějakou autoritu mezi nimi mám, ale spíš se snažím být na jejich úrovni a kamarád,“ pokračuje Petr Vodička. Pro individuální si prý nikdo ze žáků nepřišel, ale jak sám prvoligový hráč uvádí, je všem k dispozici. „Že by za mnou někdo přímo přišel, to ne. Ale kdyby chtěl, tak samozřejmě rád pomůžu.“

Jedním z cílů projektu je, aby si hráči mládeže mohli zatrénovat se svými vzory. I Petr Vodička měl před lety hráče, ke kterým vzhlížel. „Ve Varech, když jsem byl, tak to asi byl Venca Skuhravý a Pepa Řezníček. To byli pro mě osobnosti. Z NHL se mi pak líbil Marek Židlický ještě když hrál,“ líčí bek, jenž v Baníku nastupuje již čtvrtou sezonu.

A co svým následovníkům Petr Vodička vzkazuje? „Určitě aby kluci makali. Je potřeba i určitá dávka štěstí. Takže ať makají, daří se jim a ať mají štěstí a jsou zdraví.“

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde