18.2. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

TAKTO SI VEDLI NAŠI BANÍKOVCI TENTO TÝDEN ...

JUNIOŘI

14.2.2020

HC Klatovy - HC Baník Sokolov 9:2

Branky: Šťastný (Seidler, Fečo), Kassal (Hafijanič)

Sestava: Vít, (Bíma) - Kursa, Machyna, Houdek, Patzelt, Stangar, Pohanka, Sýkora - Kassal, Hafijanič, Remeš, Korčmaroš, Fečo, Šťastný, Seidler, Navrátil, Konášek

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Soupeř má jasný cíl a to je postup do extraligy juniorů. My jsme se dnes přesvědčili, že jsou hráči Klatov připraveni si jej splnit. Od první minuty měli zápas pod kontrolou. Zaslouženě vyhráli.

16.2.2020

HC Baník Sokolov-Meteor Třemošná 3:2 s.n.

Branky: Machyna (Kassal, Šťastný), Remeš (Pohanka, Korčmaroš)

Sestava: Vít ,Bíma) - Kursa, Machyna, Patzelt, Stangar, Pohanka, Valta, Sýkora - Kassal, Hafijanič, Remeš, Korčmaroš, Navrátil, Remta, Šťastný, Konášek

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Dvě třetiny jsme se nemohli střelecky prosadit. V závěru třetí třetiny jsme využili dvě přesilovky a vyrovnali. Utkání rozhodly nájezdy. V nich se nám podařilo čtyřikrát překonat brankáře soupeře.

DOROST

12.2.2020

HC Tygři Klášterec nad Ohří - HC Baník Sokolov 2:5

Branky: Sipl, Remta, Remta (Král), Kratochvíl (Šilhán), Šilhán (Holejšovský)

Sestava: Král, (Schmid) - Valta, Jurča, Veverka, Strnad, Beran, Halberštát - Remta, Šilhán, Holejšovský, Kratochvíl, Krnáč, Rybár, Sipl, Neubert, Sobotka R.

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Dvě třetiny vyrovnané utkání. Ve třetí třetině jsme byli lepší v pohybu a důraznější v obou před brankových prostorech.

HC Slovan Louny - HC Baník Sokolov 2:6

Branky: Jurča (Sipl), Remta, Remta (Kratochvíl), Krnáč, Krnáč (Sipl, Kratochvíl), Neubert

Sestava: Král (Schmid) - Valta, Jurča, Veverka, Strnad - Remta, Krnáč, Sipl, Neubert, Kratochvíl

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Kluci zápas zvládli. Jeli jsme v malém počtu.Pět hráčů je nemocných a z těch deseti, ještě dva hráli nachlazení,jen ve druhé třetině jsme pustili soupeře do hry zbytečnými chybami. První a třetí třetina byly v naší režii.

9.třída

HC PZ Kladno - HC Baník Sokolov 1:3

Branky: Šilhan, Šilhan (Sobotka A.), Šilhan (Sobotka A.)

Sestava: Zmrhal - Halberštát, Beran, Mlejnek, Malý, Doubek - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Holejšovský, Mähler, Pašek

Vyjádření trenéra P. Neče: Poslední utkání na ledě druhého z kladenských týmů opět znehodnotil výkon rozhodčích, kteří utkání nezvládli na obě strany. Závěr byl proto velmi divoký, přičemž domácí si bezmála minutu před koncem zahráli přesilovku 6 na 3, když odvolali brankáře. Sokolovský brankář Zmrhal měl však výborný den a svůj tým podržel až do závěrečného hvizdu. Hattrickem se blýskl David Šilhan.

8.třída

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb 5:7

Branky: Špiler, Sobotka R. (Knap), Špiler (Sobotka R.), Sobotka R., Telin (Bachar)

Sestava: Roller - Knap, Simet, Bachar, Pavlík - Sobotka R., Špiler, Petrák, Telin, Horvátová, Horváth

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Tento zápas byl velmi vyrovnaný. Druhá třetina se klukům vydařila nejlépe, bylo vidět, že a chtějí zápas vyhrát. Bohužel jim došly ve třetí třetině síly a nakonec zápas prohráli o dvě branky. Tyto dvě branky dostali v posledních minutách. Přesto zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení.

7.třída

HC PZ Kladno - HC Baník Sokolov 3:2

Branky: Moulis, Hanek (Dobřemysl)

Sestava: Novák - Nešvera, Bauer, Moulis, Hanek - Botoš, Mähler, Dobřemysl, Sztolarik, Skála, Palouš

Vyjádření trenéra P. Neče: Absolutně bezzubá koncovka hostujících útočníků a skvělý výkon domácího týmu. To byly dva hlavní faktory, které ovlivnily zápas baníkovců proti poslednímu tabulky. Svou daň si vybrala i skutečnost, že do utkání museli hosté nastoupit pouze s deseti hráči do pole, nicméně ještě dvě minuty před koncem vedli o jeden gól. Po dvou hrubých chybách ale Kladno zápas otočilo a připsalo si tak zasloužené první dva body v soutěži.

6.třída

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb 6:6

Branky: Beran (Rybár), Vyhnálek (Dulovec, Ticháčková), Křivka (Vyhnálek), Dulovec, Křivka (Vyhnálek), Dulovec (Bavor, Herout)

Sestava: Čurlin, Švejda - Herout, Ticháčková, Gregor, Šenkýř - Vyhnálek, Šedivec, Beran, Křivka, Rybár, Dulovec, Makaj, Bavor

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Kluci vstoupili do zápasu s velkým odhodláním a nasazením. První třetinu měli soupeře pod kontrolou a vyhráli ji o 3 branky. V dalších dvou třetinách bohužel polevili, částečně jim došly síly a přestože bojovali a snažili se, nakonec zápas skončil remízou.

5.třída

16.2.2020

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb, HC Mariánské Lázně

HC Baník Sokolov - Cheb 8:3

HC Baník Sokolov - M.Lázně 10:5

Branky: HC Baník Sokolov - Cheb - Mahler 3, Gregor, Bubenščikov, Bíba, Rybár, Kukla

HC Baník Sokolov - M.Lázně - Mahler 2, Gregor 2, Bíba 2, Beran, Lexa, Bubenščikov

Sestava: Švejda, Rajchrt - Ruml, Oračko, Gregor, Lexa - Rybár, Beran, Mahler, Kukla, Bubenščikov, Čáp, Sipl, Večerník, Bíba

Vyjádření trenéra R. Gregora: Velmi sympatickým výkonem se prezentovali na domácím ledě hráči 5.třídy HCB v dvojzápase proti Chebu a M.Lázním. Kluci hráli aktivně, snažili se kombinovat a zdobila je dobrá obranná hra. Řada vytvořených šancí zůstala sice nevyužita, ale důležité bylo, že si je uměli vytvářet a své soupeře přehrávali.