Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
6.3. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Poslední utkání sezony je tu, Sokolov vyjel na Jihlavu

Baník má před sebou poslední zápas letošního ročníku Chance ligy, které se odehraje na ledě Jihlavy.

Ve středečním veleúspěšném domácím utkání proti Kadani se většina fanoušků velkolepě rozloučila s letošní prvoligovou sezonou. Ovšem sokolovský A-tým čeká ještě jeden výjezd, a to do Jihlavy, kde Sokolov letošní pouť v Chance lize zakončí.

Dukla má zajištěný postup do předkola play-off z 9.místa a je už i jasné, že hned v pondělí nastoupí proti Porubě. Baník ještě může reálně pomýšlet na odpoutání se z posledního místa a přeskočení Kadaně, pokud ta uhraje o dva body méně v zápase s Třebíčí, než náš Baník v Jihlavě.

Tým Jihlavy táhnou bodově v podstatě celou sezonu Tomáš Čachotský, který se zasloužil o čtrnáct branek a čtyřicet dva asistencí, Matěj Pekr s jednadvaceti góly a osmnácti asistencemi a Jiří Fronk, jenž se postaral o dvacet gólů a devatenáct přesných nahrávek. V brance podává jisté výkony Jan Brož, který nastoupil do 44 zápasů s úspěšností zásahů 92,76% a čtyřmi čistými konty.

Dalo by se možná říci, že není lepšího soupeře pro zakončení premiérové sezony v Chance lize, než právě tým HC Dukla Jihlava, jenž je z minulosti ověnčený nespočtem vavřínů v podobě mistrovských titulů z federální československé ligy, četnou úspěšnou účastí na prestižním Spenglerově poháru a v jehož řadách působila plejáda skvělých a legendárních hráčů, potažmo trenérů české a československé hokejové historie.

Přejme tedy Sokolům, ať si sobotní zápas, který začne v 17.30 hod., patřičně užijí a rozloučí se se svou první sezonou v Chance lize dobrým výkonem, jenž přinese i vítězství a toužebný posun na 15. místo.
Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde