Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.3. 2020 | Klub | Redakce
Vyjádření HC Baník Sokolov k opatření bezpečnostní rady státu

Stát kvůli novému koronaviru zakázal od 10.3. 18:00 hodin sportovní, divadelní, hudební, filmové a dalších akce nad 100 účastníků. Celou situaci klub HC Baník Sokolov pozorně mapuje.

V návaznosti na mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, která jsou vydána v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19, se od 12.3.2020 od 12:00 hodin zakazuje přítomnost diváků (včetně rodičů) na všech utkáních HC Baník Sokolov - hokej z.s.

Utkání proběhnou dle rozpisu bez diváků. Na utkání mládežnických celků budou až do odvolání vpuštěny pouze osoby delegované na dané utkání, ostatním nebude pořadatelskou službou umožněn vstup na zimní stadion.

Dále jsou do odvolání zrušena všechna veřejná bruslení.

Děkujeme za pochopení a respektování.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde