11.3. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

MINULÝ TÝDEN SI NAŠI BANÍKOVCI VEDLI TAKTO ...

JUNIOŘI

6.3.2020

Mostečtí Lvi : HC Baník Sokolov 4:1

Branky: Korčmaroš (Machyna, Pašek)

Sestava: Pitoňák, (Bíma) - Kursa, Sýkora, Stangar, Petrtič - Korčmaroš, Mareček, Remeš, Remta, Troch, Machyna, Pašek, Pastier

Vyjádření trenéra P. Holejšovského: První třetina vyzněla výsledkově i herně ve prospěch domácích. Ve druhé a třetí jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel naše častá vyloučení nás stála mnoho sil na to, aby jsme výsledek zápasu otočili a zvítězili. Výborným výkonem se v naší brance prezentoval Matyáš Pitoňák.

HC Baník Sokolov : HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:1

Branky: Remeš (Korčmaroš, Mareček), Petrov (Blecha, Černý), Remeš, Korčmaroš (Kursa), Troch (Pašek, Navrátil)

Sestava: Pitoňák, (Bíma)-Kursa, Machyna, Pohanka, Stangar, Sýkora - Mareček, Remeš, Korčmaroš, Petrov, Blecha, Černý, Troch, Pašek, Navrátil

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Kluci odehráli dobrý zápas. Ve druhé třetině jsme dali dva góly,uklidnili se a měli utkání pod kontrolou.

DOROST

6.3.2020

HC Baník Sokolov : HC Klášterec nad Ohří 10:3

Branky: Blecha (Černý, Jurča), Neubert (Strnad), Blecha, Rybár (Blecha), Jurča, Jurča (Černý), Sobotka (Blecha), Kratochvíl, Blecha (Jurča, Černý), Krnáč (Černý)

Sestava: Zmrhal, (Schmidt) - Valta, Jurča, Strnad, Veverka, Pašek, Halberštát - Černý, Blecha, Prošek, Sipl, Kratochvíl, Neubert, Krnáč, Rybár, Sobotka

Vyjádření trenéra: Vstoupili jsme do zápasu koncentrovaně a tímto nástupem jsme si udržovali kontrolu nad výsledkem i zápasem.

7.3.2020

HC Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 4:1

Branky: Remta (Černý, Pastier)

Sestava: Král (Schmidt) - Strnad, Veverka, Prošek, Valta - Remta, Pastier, Neubert, Krnáč, Kratochvíl, Černý, Kvasňovský

Vyjádření trenéra: Dobrá naše první třetina, poté ale domácí zvýšili aktivitu a zápas otočili ve svůj prospěch.

9.třída

3.3.2020

HC Baník Sokolov : HC Piráti Chomutov 1:16

Branky: Malý (Šilhan, Sobotka A.)

Sestava: Roller, Zmrhal - Knap, Malý, Mlejnek, Halberštát, Beran - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Salva, Eismann, Mähler, Holejšovský, Sobotka R., Doubek

Vyjádření trenéra P. Neče: -

5.3.2020

HC Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 5:9

Branky:Šilhan (Kvasňovský), Šilhan (Holejšovský), Eismann (Kvasňovský), Sobotka A. (Beran), Šilhan, Sobotka A. (Holejšovský), Sobotka A. (Beran), Šilhan (Holejšovský, Kvasňovský), Holejšovský (Sobotka A., Šilhan)

Sestava:Zmrhal (Roller) - Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Mähler, Holejšovský, Sobotka R., Doubek

Vyjádřené trenéra: -

8.třída

SK Kadaň : HC Baník Sokolov 3:3

Branky: Petrák (Sobotka R., Knap), Pavlík, Hanek (Sobotka R.)

Sestava: Novák - Knap, Bachar, Pavlík, Simet - Petrák, Kvasňovský, Sobotka R, Botoš, Hanek, Dobřemysl

Vyjádření trenéra P. Neče: V okleštěné sestavě dokázali hráči Baníku sehrát výborné utkání, v němž si někteří jedinci sáhli až na hranici svých možností. Vzhledem ke své převaze si hosté zasloužili zápas vyhrát, nicméně o vítězství se připravili sami, a to vinou neproměňování vyložených šancí.

7.třída

3.3.2020

HC Baník Sokolov : HC Piráti Chomutov 2:9

Branky:Hanek (Palouš), Hanek (Palouš)

Sestava:Novák - Herout, Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Horváth, Šedivec, Palouš, Mähler, Sztolarik, Dobřemysl, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra P. Neče: -

5.3.2020

HC Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 4:6

Branky:Botoš, Botoš (Dobřemysl), Palouš, Nešvera, Mähler (Kohout), Šedivec (Sztolarik)

Vyjádření trenéra: -

6.třída

SK Kadaň : HC Baník Sokolov 6:7

Branky: Mähler (Moulis), Mähler, Vyhnálek (Šedivec), Šedivec (Bauer, Moulis), Ticháčková (Skála, Bavor), Mähler (Skála, Moulis), Mähler (Skála)

Sestava: Čurlin - Ticháčková, Bauer, Nešvera, Herout, Šenkýř, Hotárek - Moulis, Mähler, Šedivec, Bavor, Skála, Vyhnálek, Křivka, Makaj

Vyjádření trenéra P. Neče: Kadaňský zimní stadion byl svědkem krásného utkání, v němž nechyběla nouze o branky a několik výsledkových zvratů. V první polovině zápasu byli aktivnějším týmem baníkovci, kteří dokázali až do 31. minut držet výsledkové misky vah na své straně. Poté však převzali iniciativu domácí, kteří třemi po sobě jdoucími zásahy obrátili výsledek. Do třetí třetiny ale hosté vlétli jako uragán a třemi brankami během dvou minut se opět ujali vedení, navíc o dva góly. Kadaň se ale nevzdávala a dokázala obratem snížit, z následujícího střídání ale znovu udeřil Baník. Devět minut před koncem domácí znovu snížili na rozdíl jediné branky a závěr byl velmi dramatický. Po heroickém výkonu ale hráči Baníku přestáli oslabení i power play domácích, a tak se po 60 minutách zaslouženě radovali z velmi cenného vítězství.