Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
31.5. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Hráče A-týmu čeká soustředění na Božím Daru

Hráče A-týmu čeká soustředění na Božím Daru

Stejně jako předchozí léto, i letošní přípravu zpříjemní hokejistům sokolovského A-týmu pobyt v Krušných Horách. Partner našeho klubu Apartmány Engadin Boží Dar poskytne hráčům veškerý svůj komfort od pondělí do čtvrtka.

Hráče však nečeká žádný relaxační wellness pobyt. Trénovat budou denně, navíc dvoufázově. Dopoledne vždy vyplní klasický trénink zapadající do konceptu letní přípravy, odpoledne si hokejisté zahrají fotbal nebo jiné týmové hry. Volnějším dnem bude pouze středa určená k regeneraci.

Apartmány Engadin už třetím rokem podporují Baník Sokolov. „Jménem klubu tímto děkujeme za to, že se celý tým může kvalitně připravovat na Božím Daru a využívat veškerý komfort, který Engadin nabízí,“ vzkázal hlavní trenér A-týmu Tomáš Hamara.

Krátké zprávy
...více informací o akci najdete ZDE. 
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).