31.5. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Hráče A-týmu čeká soustředění na Božím Daru

Stejně jako předchozí léto, i letošní přípravu zpříjemní hokejistům sokolovského A-týmu pobyt v Krušných Horách. Partner našeho klubu Apartmány Engadin Boží Dar poskytne hráčům veškerý svůj komfort od pondělí do čtvrtka.

Hráče však nečeká žádný relaxační wellness pobyt. Trénovat budou denně, navíc dvoufázově. Dopoledne vždy vyplní klasický trénink zapadající do konceptu letní přípravy, odpoledne si hokejisté zahrají fotbal nebo jiné týmové hry. Volnějším dnem bude pouze středa určená k regeneraci.

Apartmány Engadin už třetím rokem podporují Baník Sokolov. „Jménem klubu tímto děkujeme za to, že se celý tým může kvalitně připravovat na Božím Daru a využívat veškerý komfort, který Engadin nabízí,“ vzkázal hlavní trenér A-týmu Tomáš Hamara.