5.6. 2020 | A-tým | Anna Veselá
Tomáš Rohan kapitánem i v další sezoně

Oh Captain. My Captain! I v příští sezoně budeme Tomáše Rohama vídat v kapitánském "C".

O znovuzvolení úřadujícího kapitána A-týmu se rozhodlo na soustředí na Božím Daru. „Tomáš Rohan svou práci na kapitánském postu dělá výborně, a proto jsme se s celým realizačním týmem jednoznačně shodli, že změnu dělat nebudeme. "C" na dresu tak bude nosit i v následující sezoně,“ říká trenér A-týmu a sportovní manažer Tomáš Hamara.

A co na to říká sám Tomáš Rohan? Je mi ctí a vážím si důvěry, že můžu tuhle partu v tomhle klubu vést další sezónu s „céčkem“ na dresu. Je mi líto Jardy Kverky, který doufal v klasické hlasování a vedl proti mně kampaně a verboval kluky na svou stranu. Dokonce to zkoušel i přes média, a to konkrétně YouTube kanál Petra „Lil Doga“ Přindiše. Zhruba hodinu po mém znovuzvolení Jarda opustil soustředění na Božím Daru o den dřív… Prý kvůli teplotám.”