5.6. 2020 | A-tým | Anna Veselá
Tomáš Rohan kapitánem i v další sezoně

Oh Captain. My Captain! I v příští sezoně budeme Tomáše Rohama vídat v kapitánském "C".

O znovuzvolení úřadujícího kapitána A-týmu se rozhodlo na soustředí na Božím Daru. „Tomáš Rohan svou práci na kapitánském postu dělá výborně, a proto jsme se s celým realizačním týmem jednoznačně shodli, že změnu dělat nebudeme. "C" na dresu tak bude nosit i v následující sezoně,“ říká trenér A-týmu a sportovní manažer Tomáš Hamara.

A co na to říká sám Tomáš Rohan? Je mi ctí a vážím si důvěry, že můžu tuhle partu v tomhle klubu vést další sezónu s „céčkem“ na dresu. Je mi líto Jardy Kverky, který doufal v klasické hlasování a vedl proti mně kampaně a verboval kluky na svou stranu. Dokonce to zkoušel i přes média, a to konkrétně YouTube kanál Petra „Lil Doga“ Přindiše. Zhruba hodinu po mém znovuzvolení Jarda opustil soustředění na Božím Daru o den dřív… Prý kvůli teplotám.”
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.