17.6. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Baníkovce čeká fotbalové utkání v Dolním Rychnově

Po dlouhých týdnech jsme se konečně dočkali. Poprvé od konce loňské sezony budou mít fanoušci možnost vidět v akci hráče A-týmu. Ti se představí 24. června v Dolním Rychnově, kde je na programu přátelské fotbalové utkání a následná autogramiáda.

Výkop je naplánován na 17:30, celá akce ovšem začne už o půl hodiny dříve. Po skončení fotbalového utkání proti týmu SK Dolní Rychnov bude následovat autogramiáda za účasti všech hráčů A-týmu, včetně nových tváří. Zájemci o podpis budou mít možnost se s baníkovci také vyfotit nebo prohodit pár slov.

Závěrem dodejme, že vstup je zdarma a občerstvení je zajištěno. Můžete se těšit na klobásy, maso, pivečko a další pochutiny. Těšíme se na setkání!

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.