3.7. 2020 | Klub | Tisková zpráva
Zemřel pan Vladimír Kalousek

Po krátké těžké nemoci zemřel bývalý vynikající obránce HC Baník Sokolov pan Vladimír Kalousek.

Smutná zpráva nás zasáhla dne 3.7. 2020. Po krátké těžké nemoci zemřel bývalý vynikající obránce HC Baník Sokolov pan Vladimír Kalousek.

Jménem HC Baník Sokolov vyjadřujeme celé rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Kaldo, budeme vždy vzpomínat. Čest tvé památce.
Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.