8.7. 2020 | Klub
Vydražte hokejku Tomáše Vracovského a pomozte Ondrovi Buchtelovi

Tomáš Vracovský se zapojuje do akce Pomoc pro Ondru a nabízí do dražby svou hůl. Celá částka z dražby poputuje na transparentní účet, který byl pro mladého obránce zřízen.

Velká vlna solidarity se spustila mezi hráči napříč celou republikou. Hlavním cílem je zajistit prostředky na léčbu Ondřeje Buchtely. Ten se na konci června dozvěděl nepříjemnou zprávu o jeho zdravotním stavu, kdy mu lékaři sdělili, že má zhoubný nádor na srdci. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má před sebou nyní ten nejtěžší zápas. Do akce se zapojil například David Kaše, Patrik Bartošák, Martin Kaut, Jakub Lauko a mnoho dalších. Z baníkovců zatím pomohl kapitán Tomáš Rohan a Marek Švec. Nyní přiloží svou ,,hokejku,, k dílu i Tomáš Vracovský. Přihazovat můžete na našem facebookovém profilu pod tímto videem do pátku 10.7. do 17:00.

Pokud byste chtěli Ondrovi pomoct přímo i vy, veškeré informace o transparentním účtu Pomoc pro Ondru najdete ZDE