Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
29.8. 2020 | Základna | Tomáš Stehlík
Baník chystá nábor malých hokejistů

Baník chystá nábor malých hokejistů

Máte doma kluka nebo holku, kteří mají rádi sport? Co takhle hokej? Baník Sokolov pořádá jako každý rok nábor malých hokejistů. Letos se uskuteční 13. září na sokolovském zimním stadionu.

Tomáš Vokoun, David Hruška, Radek Duda, samozřejmě také Lukáš Mensator, tyto hokejisty spojuje začátek kariéry v Baníku Sokolov. V současnosti patří mezi hvězdy našeho klubu Tomáš Rohan nebo jeho bratr Martin, který nastupuje v extralize za karlovarskou Energii. Přijďte mezi nás, můžete být dalším z nich!

Baník Sokolov pořádá nábor nových hokejistů. Akce vedená trenérem Ivanem Říhou začíná v neděli 13. září v 10 hodin na zimním stadionu v Sokolově. „Sraz je ve VIP místnosti, tam si děti převezme jeden z trenérů a udělá s nimi prohlídku stadionu. Ukáže jim šatny A-týmu, posilovnu, střelnici," vyjmenovává Říha, který má v klubu na starost nejmladší kategorii přípravky.

Zatímco děti budou procházet útrobami stadionu, pro rodiče bude připravena krátká prezentace, která jim představí hokej a práci s mládeží v Baníku Sokolov. Následovat bude půjčení výstroje. Děti se budou učit, jak si obléct hokejovou výstroj a dostanou další tipy na oblékání. Před jedenáctou hodinou se malí hokejisté postaví na led. „Bude tam připraveno několik stanovišť, kde si děti vyzkouší různé hokejové dovednosti a hry," plánuje Ivan Říha program pro nejmenší. Po konci "tréninku" se všichni společně vyfotíme.

Před samotným náborem se uskuteční ještě jedna akce, na které vám poskytneme veškeré informace. Na konci prázdnin, konkrétně v neděli 30. srpna, bude mít Baník svůj stánek na akci Konec prázdnin v Retru, v baru za Gymnáziem. 

Přijďte se se svými dětmi podívat na Baník! Můžete se těšit na nové kamarády i zkušené trenéry, kteří vaše děti naučí nejen hokejové, ale obecně sportovní a pohybové dovednosti. Těšíme se na vás!

Nové malé hokejisti rádi přijmeme i mimo náborové dny. Pokud chcete vyrůstat s Baníkem, kontaktujte trenéra základny Ivana Říhu, e-mail: riha@hcsokolov.cz, tel.: +420 607 117 448

Krátké zprávy
Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).