29.8. 2020 | Základna | Tomáš Stehlík
Baník chystá nábor malých hokejistů

Máte doma kluka nebo holku, kteří mají rádi sport? Co takhle hokej? Baník Sokolov pořádá jako každý rok nábor malých hokejistů. Letos se uskuteční 13. září na sokolovském zimním stadionu.

Tomáš Vokoun, David Hruška, Radek Duda, samozřejmě také Lukáš Mensator, tyto hokejisty spojuje začátek kariéry v Baníku Sokolov. V současnosti patří mezi hvězdy našeho klubu Tomáš Rohan nebo jeho bratr Martin, který nastupuje v extralize za karlovarskou Energii. Přijďte mezi nás, můžete být dalším z nich!

Baník Sokolov pořádá nábor nových hokejistů. Akce vedená trenérem Ivanem Říhou začíná v neděli 13. září v 10 hodin na zimním stadionu v Sokolově. „Sraz je ve VIP místnosti, tam si děti převezme jeden z trenérů a udělá s nimi prohlídku stadionu. Ukáže jim šatny A-týmu, posilovnu, střelnici," vyjmenovává Říha, který má v klubu na starost nejmladší kategorii přípravky.

Zatímco děti budou procházet útrobami stadionu, pro rodiče bude připravena krátká prezentace, která jim představí hokej a práci s mládeží v Baníku Sokolov. Následovat bude půjčení výstroje. Děti se budou učit, jak si obléct hokejovou výstroj a dostanou další tipy na oblékání. Před jedenáctou hodinou se malí hokejisté postaví na led. „Bude tam připraveno několik stanovišť, kde si děti vyzkouší různé hokejové dovednosti a hry," plánuje Ivan Říha program pro nejmenší. Po konci "tréninku" se všichni společně vyfotíme.

Před samotným náborem se uskuteční ještě jedna akce, na které vám poskytneme veškeré informace. Na konci prázdnin, konkrétně v neděli 30. srpna, bude mít Baník svůj stánek na akci Konec prázdnin v Retru, v baru za Gymnáziem.

Přijďte se se svými dětmi podívat na Baník! Můžete se těšit na nové kamarády i zkušené trenéry, kteří vaše děti naučí nejen hokejové, ale obecně sportovní a pohybové dovednosti. Těšíme se na vás!

Nové malé hokejisti rádi přijmeme i mimo náborové dny. Pokud chcete vyrůstat s Baníkem, kontaktujte trenéra základny Ivana Říhu, e-mail: riha@hcsokolov.cz, tel.: +420 607 117 448