6.9. 2020 | Základna | Tomáš Stehlík
Nejmenší baníkovci poprvé na ledě

Baníkovská základna, nejmladší kategorie hokejistů, vyjela 1. září poprvé na led. Trenérům se hlásilo celkem 38 dětí!

Základnu Baníku tvoří z většiny malí hokejisté ročníků 2013 až 2016. Tentokrát však na "tréninku" nechyběly ani tři dětičky ročníku 2017. U takto malých dětí zatím nejde o žádný trénink, rozestavení při přesilových hrách se na ledě opravdu neřeší. Jde hlavně o to, aby se děti bavily a užily si led. „Na trénincích základy je vždy dobrá nálada a plno her. Ani dnes tomu nebylo jinak. Všichni, co přišli, hlásili, jak už se nemohli dočkat." potvrzuje trenér Ivan Říha, který společně s Tomášem Rohanem malé hokejisty vedl.
Tréninky základny probíhají zpravidla každé úterý a čtvrtek od 16:45 a v sobotu ráno od 8:30.
Pro další zájemce, ať už kluky nebo holky, kteří by se chtěli připojit k partě malých baníkovců, je připraven nábor, který se uskuteční v neděli 13. září od 10 hodin na zimním stadionu v Sokolově.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.