17.9. 2020 | Klub | Tisková zpráva
Baník se chystá na nová mimořádná opatření

V pátek 18. září v 18 hodin začnou platit nová mimořádná opatření, která se krom jiných hromadných akcí dotknou také sportovních utkání. Management klubu nyní usilovně zjišťuje veškeré možnosti, jak nadále hrát domácí zápasy s diváky na tribunách.

Mimořádná opatření, která vydala vláda z důvodu šíření nemoci Covid-19, se dotknou už nejbližšího domácího utkání proti Porubě. To se v Sokolově odehraje ve středu 23. září od 18 hodin.

V současné době soustředí klub HC Baník Sokolov veškeré lidské zdroje na to, aby zjistil podrobnosti a udělal vše pro to, aby se domácí zápasy mohly odehrát před všemi fanoušky. „Situaci nyní intenzivně řešíme. Přijmeme taková opatření, abychom splnili veškerá nařízení, zajistili maximální bezpečnost a umožnili přístup k zápasu všem divákům.” dodává prezident klubu Václav Dobřemysl.

Podrobnější informace pro návštěvníky domácích zápasů přinese v následujících dnech.