2.10. 2020 | Klub
Jak získají permanentkáři HC Baník Sokolov přístup k bezplatným streamům na HokejkaTV.cz?

Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy až do konce října bezplatně. Jak se ke streamům dostanou?

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo permanentní vstupenky "Sokolí rodina".

2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

4. Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.

5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.

6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chance liga / Chance liga živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

1. Při sobotním utkání 3.10. s Prostějovem, kdy na pokladně před začátkem utkání při předložení permanentní vstupenky dostanete kód.

2. Kód vám od pondělí 5.10. rádi zašleme e-mailem. Stačí poslat e-mail na adresu redakce@hcsokolov.cz s fotkou zadní strany permanentky, na které je čárový kód, na základě kterého vám obratem kód ke sledování streamů pošleme.

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Chance ligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání Chance ligy.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 49 korun a týdenní za 99.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.