2.10. 2020 | Klub
Jak získají permanentkáři HC Baník Sokolov přístup k bezplatným streamům na HokejkaTV.cz?

Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy až do konce října bezplatně. Jak se ke streamům dostanou?

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo permanentní vstupenky "Sokolí rodina".

2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

4. Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.

5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.

6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chance liga / Chance liga živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

1. Při sobotním utkání 3.10. s Prostějovem, kdy na pokladně před začátkem utkání při předložení permanentní vstupenky dostanete kód.

2. Kód vám od pondělí 5.10. rádi zašleme e-mailem. Stačí poslat e-mail na adresu redakce@hcsokolov.cz s fotkou zadní strany permanentky, na které je čárový kód, na základě kterého vám obratem kód ke sledování streamů pošleme.

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Chance ligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání Chance ligy.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 49 korun a týdenní za 99.

Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.