9.10. 2020 | Klub | Anna Veselá
Aktuální informace na základě schválení nových vládních opatření

Na základě nových vládních opatření platných od pondělí 12. října dochází k uzavření veškerých vnitřních sportovišť. Tento stav potrvá 14 dní, během kterých se neodehrají ani žádná utkání ledního hokeje.

Z nařízení je patrné, že se od 12. října po dobu 14 dní zastavují veškeré soutěže ledního hokeje. Zimní stadion v Sokolově tak bude od pondělí 12. října uzavřen. Odloženy jsou jak utkání A-týmu a mládeže, tak tréninky na ledě.

Trenéři všech kategorií Baníku nyní pracují na náhradním plánu tréninků, který bude v souladu s aktuálními nařízeními. Nejpozději v pondělí přineseme více informací.
Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.