28.10. 2020 | A-tým | Anna Veselá
A-tým trénoval za přísných hygienických podmínek u našeho hlavního partnera Apartmány Engadin

A-tým absolvoval v minulém týdnu soustředění na Božím Daru u jednoho z našich hlavních partnerů Apartmány Engadin.

„Děkujeme moc Engadinu, že nám pomohli vytvořit takové podmínky, které splňovaly veškerá hygienická opatření vycházející z vládních nařízení a my jsme mohli absolvovat intenzivní čtyřdenní soustředění.“ komentuje situaci sportovní manažer a trenér A-týmu Tomáš Hamara a dodává: „V kolektivním sportu je hodně důležitý týmový duch, takže i přesto, že jsme museli být rozdělení do skupin a trénovat odděleně, jsme velmi rádi, že jsme mohli být jako tým pospolu a nemuseli trénovat individuálně doma.“

V rámci soustředění také vznikl další díl Cvičíme s Baníkem, kterého se ujal baníkovský univerzál Adam Rulík, který ve videu navázal na trénink Jardy Kverky. Oba dva inspirují nejen baníkovskou mládež, jak se v této nelehké době udržet ve formě.

Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.