28.10. 2020 | A-tým | Anna Veselá
A-tým trénoval za přísných hygienických podmínek u našeho hlavního partnera Apartmány Engadin

A-tým absolvoval v minulém týdnu soustředění na Božím Daru u jednoho z našich hlavních partnerů Apartmány Engadin.

„Děkujeme moc Engadinu, že nám pomohli vytvořit takové podmínky, které splňovaly veškerá hygienická opatření vycházející z vládních nařízení a my jsme mohli absolvovat intenzivní čtyřdenní soustředění.“ komentuje situaci sportovní manažer a trenér A-týmu Tomáš Hamara a dodává: „V kolektivním sportu je hodně důležitý týmový duch, takže i přesto, že jsme museli být rozdělení do skupin a trénovat odděleně, jsme velmi rádi, že jsme mohli být jako tým pospolu a nemuseli trénovat individuálně doma.“

V rámci soustředění také vznikl další díl Cvičíme s Baníkem, kterého se ujal baníkovský univerzál Adam Rulík, který ve videu navázal na trénink Jardy Kverky. Oba dva inspirují nejen baníkovskou mládež, jak se v této nelehké době udržet ve formě.