31.12. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Co nás čeká po Novém roce

Starý rok se kvapem blíží ke svému konci. Jaký program čeká na hráče našeho A-týmu v prvních dnech nového roku se dozvíte na následujících řádcích.

Ani období vánočních svátků neznamenalo pro baníkovce delší volno. Trénovalo se poctivě také před a po Vánocích. Naposledy v roce 2020 se tým sešel k tréninku ve středu 30. prosince. Poslední den roku už mají hráči volno, stejně tak 1. ledna 2021. Do tréninkového procesu se A-tým vrací až 2. ledna, od neděle 3. ledna pak budou hráči trénovat dvoufázově.

První zápas nového roku je na programu ve středu 6. ledna, kdy od 17 hodin přivítáme v rámci 18. kola Chance ligy na domácím ledě AZ Heimstaden Havířov. První výjezd čeká Baník v pondělí 11. ledna. K dohrávce 11. kola nastoupíme Kadani proti Trhačům.