Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
30.3. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Změna v úhradě členských příspěvků

Změna v úhradě členských příspěvků

Vzhledem k epidemiologické situaci přistoupil HC Baník Sokolov ke změně členských příspěvků pro sezonu 2020/2021.

HC Baník Sokolov vychází vstříc svým členům a přistupuje ke slevě členských příspěvků pro sezonu 2020/2021. Druhá splátka za tuto sezonu 2020/2021 bude činit 500 Kč/osoba. Splatnost tohoto příspěvku je 30. 6. 2021.

Členům, kteří již příspěvek uhradili, bude rozdíl v částce vrácen na jejich účet.

Příspěvky je možné hradit na číslo účtu 18932391/0100 (do zprávy pro příjemce uvést jméno a příjmení člena), popř. je možno příspěvky uhradit také u paní Veinholdové na zimním stadionu.

Jsme si vědomi náročnosti současné doby, přejeme všem mnoho sil a pevně věříme, že se již brzy společně všichni sejdeme. Baník nejen hokej…
Krátké zprávy
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).