4.5. 2021 | A-tým | Tomáš Bachratý
Karel Klikorka bude oblékat dres Baníku

Nadějný obránce bude v následující sezoně působit v Sokolově, kde by měl pomoci hlavně v defenzivní činnosti týmu.

Hokejově vyrůstal Klikorka v Letňanech, odkud přešel do dorostu Mladé Boleslavi. První zkušenosti s dospělým hokejem má ze sezony 18/19, když nastoupil ke třem zápasům za Letňany.  Další ročník rozdělil mezi prvoligové týmy z Litoměřic a Ústí nad Labem, kde odehrál shodně 11 zápasů. V té samé sezoně debutoval za Mladou Boleslav v extralize, kde odehrál 8 zápasů a vstřelil i premiérový gól. Jeho výkonu mu vynesly účast na MS U20. Loni jsme Klikorku opět vídali v Chance lize v dresu ústeckého Slovanu, kde stihl 19 zápasů s bilancí 2+9. Rozšířil i sbírku svých extraligových startů za Mladou Boleslav a opět se probojoval do konečné nominace na juniorský šampionát pod vedením Karla Mlejnka. Karle, vítej v Baníku!

Karel Klikorka
nar. 30. 12. 2001
186 cm, 90 kg
obránce

minulá působiště: Letňany, Mladá Boleslav, Litoměřice, Ústí nad Labem.

Bilance v extralize: 2 sezony, 19 zápasů, 1 gólů, 2 asistence
Bilance v Chance lize: 2 sezony, 41 zápasů, 6 gólů, 17 asistencí