8.5. 2021 | A-tým | Tomáš Stehlík
Na tu partu jsem se těšil, hlásí odpočatý Tomáš Rohan

Prvním hráčem, se kterým jsme si promluvili na začátku přípravy, nemohl být nikdo jiný, než kapitán Tomáš Rohan. Jak trávil své volno a co říká na nové tváře v kabině?

Tome, jako kapitán máš možnost prvního rozhovoru po začátku přípravy. Jak jsi trávil volno po sezoně, odpočinul sis?
Stavíme dům, takže jsem celé volno strávil na stavbě. Od hokeje jsem si tedy určitě odpočinul!

Jak bys naposledy, s odstupem, hodnotil předchozí sezonu? Je něco, co teď po týdnech vidíš jinak?
Sezonu hodnotím stále pozitivně. Dali jsme do toho vše, vybojovali play off. Pátý zápas s Litoměřicemi byl pro nás odměnou.

Jak ses těšil na začátek letní přípravy?
Těšil jsem se, už mi chyběl pravidelný pohyb a parta kluků v kabině.

Co říkáš na dosavadní změny v kádru? Už jste se stihli s novými kluky trochu poznat?
Myslím si, že se všechny příchody povedly. Proti klukům jsme hráli a patřili ve svých týmech k tomu nejlepšímu, takže pro nás super. S Ondrou Jurčíkem jsem chvíli působil v Mostě, je to výborný kluk i hokejista. Ale je mi líto, že se nepodařilo udržet kluky co odešli, Tůmič, Pes, Mára a Havran (pozn. - pod přezdívkami se skrývají David Tůma, Petr Přindiš, Marek Švec a Jakub Vrána). To jsou velké ztráty, jak na ledě, tak v kabině. Ale to je hokej. Stejně jako Slavia přišla o Kutína (Filipa Kuťáka), tak my přišli třeba o Psa. Ale ten se stejně jednou vrátí (směje se).

Je ještě brzy, ale s čím jdete do nové sezony?
Chceme určitě znovu atakovat příčky play off!

Na konci června jedete na Engadin, bude se tam zase volit kapitán? Už máš připravenou kampaň? A kdo jsou tví největší konkurenti?
Tohle je spíš otázka na Jardu (smích, má na mysli Jaromíra Kverku). Myslím si, že letos bude lépe připraven a nic nepodcení!

Díky za rozhovor!