25.5. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
Do nové sezony znovu s Bauerem

Také v nadcházejícím ročníku Chance ligy bude hokejisty Baníku zásobovat kompletním vybavením hlavní partner klubu Bauer. V úterý 25. května absolvoval A-tým zkoušku výstroje.

Hokejky, helmy, brusle. Chrániče od holení po ramena. Brankářské betony, lapačka i vyrážečka. Veškeré vybavení A-týmu ponese v sezoně 2021/22 logo hlavního partnera Bauer. Společnost se sídlem v Kuřimi bude výhradním dodavatelem Baníku druhou sezonu po sobě.

„Důležité je, aby výstroj byla lehká, pohodlná a kvalitní, což Bauer je, takže jsem rád, že vybíráme výstroj od nich," pochvaloval si Jaromír Kverka, který stejně jako ostatní hráči našeho A-týmu absolvoval v úterý 25. května v prostorách sokolovského zimního stadionu zkoušku vybavení.

Hokejisté si zkoušku užívali, s výběrem vybavení na nový ročník jim pomáhal zástupce firmy Bauer  Petr Setikovský. „Jak to sedí?" "Strašně dobře," usmíval se obránce Adam Rulík při výběru bruslí.

„Je to devadesát dvojka, tohle devadesát sedmička."
„Tuhle jsem měl už loni, byla dobrá. Je to i stejná tvrdost, sedmdesát sedm, to je akorát."

Rozhovor, kterému by nezasvěcený takřka nerozuměl, probíhal při výběru hokejek. Mimochodem, sedmdesát sedmičkou bude pálit od modré čáry posila do obrany Karel Klikorka. Že je hokejová hůl to nejdůležitější, potvrzuje i stálice baníkovského útoku Jaromír Kverka: „Nejdéle mi trvá vybrat hokejky. Hodně řeším správnou tvrdost a délku."