26.5. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
 Burza hokejové výstroje a dresů

Hokejová burza pro mládež, fanoušky i hobby hráče.

V sobotu 5. 6. 2021 od 10:00 do 12:00 se před sokolovským zimním stadionem – vedle hlavního vchodu (u bývalé hospody) uskuteční burza. Nabízet se bude starší, avšak stále použitelná, výstroj, ale také dresy, některé i historické. Burza je určena pro mládež, fanoušky, ale i hobby hráče.

Zároveň rodiče hráčů z mládežnických týmů HC Baník Sokolov budou mít možnost nabídnout k prodeji či výměně výstroj po jejich dětech.

V případě dotazů se lze obrátit na hlavního trenéra základny Ivana Říhu (tel. 607 117 448), popř. vznést dotaz v příspěvku o burze na sociálních sítích. Zde případný dotaz bude zodpovězen právě tímto organizátorem akce.