31.5. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Za tréninkem i zábavou na příměstský tábor Baníku

Prázdniny klepou na dveře. A k prázdninám neodmyslitelně patří také tábory. A právě jeden z nich, příměstský tábor – Týden s Baníčkem pořádá i HC Baník Sokolov.

Hokejový tábor, který zaštituje HC Baník Sokolov, vznikl v roce 2018, avšak letos se bude konat teprve druhý ročník. V roce 2019 se musel tábor odložit vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci kabin, minulý rok pak kvůli začínající pandemii koronaviru raději pořádán nebyl.

Letos by se však tábor měl uskutečnit, a to v jediném termínu 19. – 23. 7. 2021. Přihlásit se na něj mohou všechny děti narozené v roce 2011 a mladší, bez ohledu na klubovou příslušnost. A rozhodně je na co se těšit. Program bude velmi pestrý a zaměřen zábavnou formou.

O přípravu se postarají mládežničtí trenéři HC Baník Sokolov, ale i asistenti trenéra A-týmu Petr Holejšovský, Vojtěch Šik či David Fečo. Tábora se zúčastní i bývalý extraligový brankář Tomáš Závorka a mezi mládež dorazí i hráči A-týmu.

Zajištěny budou tréninky na ledové ploše i mimo ni, samozřejmostí je zajištění stravy a pitného režimu. Na mládež čeká i doprovodný program.

Cena příměstského tábora je 2290 Kč. Kontaktní osobou je trenér Jakub Truhlář (tel. 774 039 711, jakubtruhlar16@gmail.com). Přihlášky je možno podávat do 24. 6. 2021.

Bližší informace naleznete ZDE.