11.6. 2021 | Mládež | Tomáš Stehlík
Na Týden s Baníčkem zve Jakub Flek!

Všem holkám a klukům, které baví hokej a sport obecně, a hlavně jejich rodičům, připomínáme, že uzávěrka přihlášek na příměstský tábor Týden s Baníčkem se blíží. Své malé sportovce můžete přihlašovat jen do 24. června.

Co je Týden s Baníčkem? Jedná se o druhý ročník letního příměstského tábora pořádaného klubem HC Baník Sokolov. Účastnit se však mohou i děti z jiných hokejových klubů a nebo úplní nováčci. Tábor se koná od 19. do 23. července a dětem se kromě jiných budou věnovat i Petr Holejšovský, David Fečo, Tomáš Závorka nebo hráči našeho A-týmu.

Veškeré potřebné informace najdete na našem webu v záložce Týden s Baníčkem.

Kromě zmíněných baníkovců se malí hokejisté mohou těšit i na parádního hosta - českého reprezentanta, účastníka posledního mistrovství světa a jinak střelce extraligové Energie Jakuba Fleka!

Ten si pro všechny zájemce připravil krátkou pozvánku...

Osmnáctiletý brankář Patrik Hamrla, který v minulé sezoně nastupoval i za Baník, byl draftován do NHL. V pořadí jako 83. si mladého brankáře vybral tým Carolina Hurricanes. V minulosti byl ze stejné pozice draftován například Lukáš Mensator.
Fotografie ZDE
Hokejová reprezentace do 20 let se v následujícím týdnu utká postupně dvakrát s Finskem a dvakrát se Švýcarskem. Do nominace se dostali i hráči, které známe z našeho dresu - brankář Jan Bednář, obránce Jiří Ticháček a útočníci Tomáš Urban, Jakub Konečný a Lukáš Stehlík. Zranění z posledního tréninku bohužel nepustí do hry útočníka Michala Guta. První zápas sehrají naši mladíci v pondělí 19. července ve 14 hodin.
Komise rozhodčích Karlovarského hokeje pořádá od 28. do 29. 8. 2021 kurz pro získání licence rozhodčího. Veškeré potřebné informace, kontakty a přihlášku najdete na webu Karlovarského hokeje.