11.6. 2021 | Mládež | Tomáš Stehlík
Na Týden s Baníčkem zve Jakub Flek!

Všem holkám a klukům, které baví hokej a sport obecně, a hlavně jejich rodičům, připomínáme, že uzávěrka přihlášek na příměstský tábor Týden s Baníčkem se blíží. Své malé sportovce můžete přihlašovat jen do 24. června.

Co je Týden s Baníčkem? Jedná se o druhý ročník letního příměstského tábora pořádaného klubem HC Baník Sokolov. Účastnit se však mohou i děti z jiných hokejových klubů a nebo úplní nováčci. Tábor se koná od 19. do 23. července a dětem se kromě jiných budou věnovat i Petr Holejšovský, David Fečo, Tomáš Závorka nebo hráči našeho A-týmu.

Veškeré potřebné informace najdete na našem webu v záložce Týden s Baníčkem.

Kromě zmíněných baníkovců se malí hokejisté mohou těšit i na parádního hosta - českého reprezentanta, účastníka posledního mistrovství světa a jinak střelce extraligové Energie Jakuba Fleka!

Ten si pro všechny zájemce připravil krátkou pozvánku...