Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
23.6. 2021 | A-tým | Tomáš Stehlík
Po roce znovu na fotbal do Dolního Rychnova

Po roce znovu na fotbal do Dolního Rychnova

Tedy přesně po roce a jednom dnu... V pátek 25. června ozvláštní suchou letní přípravu další z tradičních soubojů mezi hráči hokejového Baníku a fotbalového klubu SK Dolní Rychnov.

Hráči našeho A-týmu si v rámci zpestření přípravy zahrají v páteční podvečer přátelské fotbalové utkání s místní jedenáctkou, která je účastníkem 1. A třídy Karlovarského kraje, tedy páté nejvyšší fotbalové soutěže. O výsledek nejde, hlavním cílem je dobře potrénovat a pobavit se na hřišti.

A protože vládní nařízení pomalu, ale jistě ubývají, na zápas se mohou přijít podívat i fanoušci. Máte tedy možnost poprvé od října 2020 vidět náš tým v akci! Sice bez hokejek a bruslí, místo toho v kopačkách a na trávě, ale i tak to bude parádní sportovní akce, jak již dokázaly předchozí ročníky.

Páteční fotbalové klání začíná v 17 hodin na hřišti v Dolním Rychnově. Vstupné na akci je 20,- Kč a občerstvení bude na místě zajištěno. Přijďte se přesvědčit, že našim hokejistům není cizí ani práce s míčem!

Jen pro připomenutí, fotbalisté Dolního Rychnova mají Baníku co vracet. V loňském roce vyhráli hokejisté po brankách Lukáše Mensatora, Jaromíra Kverky, Jana Pohla a Petra Přindiše 4:1, o rok dříve dokonce 7:2.

Krátké zprávy
Sobotní utkání (8. 10.) v Prostějově se přesouvá z původních 17:00 na 18:00 hodin. 
40. týden (3. 10. - 9. 10.) - ZDE
41. týden (10. 10. - 16. 10.) - ZDE
42. týden (17. 10. - 23. 10.) - ZDE

Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).