21.6. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
Permanentní vstupenky na sezonu 2021/22

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Baníku! Dnes, v pondělí 21. června začínáme s předprodejem permanentních vstupenek na novou sezonu Chance ligy.

Předprodej prozatímních voucherů bude probíhat až do 25. července na obvyklých místech. Tím prvním je trafika pana Jířího Korela v OD Ural, kam mohou fanoušci pro svůj voucher každé pondělí až pátek od 6 hodin do 16:30 nebo v sobotu od 6 hodin do pravého poledne. Druhou možností, kde si koupit sezonní vstupenku, je pokladna sokolovského zimního stadionu. Tam bude prodej probíhat každé úterý od 16 do 18 hodin.

Přestože v této době ekonomická situace není ideální, pro nové permanentky zůstává cena stejná jako v minulém ročníku, tedy 1.990,- Kč. Jako poděkování za podporu klubu a s vědomím toho, že ani permanentkáři většinu domácích zápasů v minulé sezoně neviděli naživo, jsme pro držitele loňských permanentek snížili cenu na 1.000,- Kč. Ten, kdo vlastní loňskou kartu Sokolí rodiny pak zaplatí pouhých 500,- Kč

A co čeká na fanoušky, kteří si pořídí permanentku na sezonu 2021/22? Vstup na všechna domácí přátelská utkání a pozor, těch je letos v plánu hned sedm! Samozřejmostí je následně také vstup na všechna domácí utkání základní části Chance ligy. V případě postupu budou mít permanentkáři výhodnější vstupné na zápasy play off. Jako bonus pak s permanentkou nakoupíte v našem Fanshopu o 10% levněji.

Pokud znovu dojde k omezení kapacity stadionu z důvodu vládních nařízení, pak budou mít držitelé permanentních vstupenek přednostní právo na návštěvu zápasu.

Těšíme se, až znovu zaplníte tribuny a proto jsme nechali ve stejné výši i ceny klasických vstupenek. Lístky na přípravná utkání zakoupíte za 50,- Kč, na soutěžní utkání Chance ligy potom za 100,- Kč. Děti do 12 let a držitelé průkazů ZPT nebo ZTP/P mají vstup na všechna utkání zdarma.

O možnostech výměny voucherů za plastové karty vás budeme informovat.

Přehledný souhrn všech aktuálních informací o PERMANENTKÁCHVSTUPENKÁCH najdete vždy na našem webu.

Všichni věříme, že příští sezonu už si budeme moct užít s vámi, našimi nejvěrnějšími fanoušky!

Osmnáctiletý brankář Patrik Hamrla, který v minulé sezoně nastupoval i za Baník, byl draftován do NHL. V pořadí jako 83. si mladého brankáře vybral tým Carolina Hurricanes. V minulosti byl ze stejné pozice draftován například Lukáš Mensator.
Fotografie ZDE
Hokejová reprezentace do 20 let se v následujícím týdnu utká postupně dvakrát s Finskem a dvakrát se Švýcarskem. Do nominace se dostali i hráči, které známe z našeho dresu - brankář Jan Bednář, obránce Jiří Ticháček a útočníci Tomáš Urban, Jakub Konečný a Lukáš Stehlík. Zranění z posledního tréninku bohužel nepustí do hry útočníka Michala Guta. První zápas sehrají naši mladíci v pondělí 19. července ve 14 hodin.
Komise rozhodčích Karlovarského hokeje pořádá od 28. do 29. 8. 2021 kurz pro získání licence rozhodčího. Veškeré potřebné informace, kontakty a přihlášku najdete na webu Karlovarského hokeje.