28.6. 2021 | Pomáháme | Tomáš Stehlík
Baník přispěl na opravu hodonínského stadionu

Hokejový klub HC Baník Sokolov přispěl částkou 25 tisíc korun na opravu atletického stadionu v Hodoníně. Sportovní areál U Červených domků, kde má zázemí Atletický klub Hodonín, byl vážně poničen při ničivé bouři, která se oblastí prohnala ve čtvrtek 24. června.

Na celkové částce se podílela kabina A-týmu, která mezi sebou vybrala 15 tisíc korun, a hokejisté Staré gardy, kteří přispěli deseti tisíci. Peníze půjdou na obnovu sportovního areálu a pomohou k rychlejšímu návratu atletiky do Hodonína.

Pokud chcete i vy přispět hodonínskému atletickému klubu, můžete přispět libovolnou částkou na transparentní účet klubu 14411397319/0800.

Osmnáctiletý brankář Patrik Hamrla, který v minulé sezoně nastupoval i za Baník, byl draftován do NHL. V pořadí jako 83. si mladého brankáře vybral tým Carolina Hurricanes. V minulosti byl ze stejné pozice draftován například Lukáš Mensator.
Fotografie ZDE
Hokejová reprezentace do 20 let se v následujícím týdnu utká postupně dvakrát s Finskem a dvakrát se Švýcarskem. Do nominace se dostali i hráči, které známe z našeho dresu - brankář Jan Bednář, obránce Jiří Ticháček a útočníci Tomáš Urban, Jakub Konečný a Lukáš Stehlík. Zranění z posledního tréninku bohužel nepustí do hry útočníka Michala Guta. První zápas sehrají naši mladíci v pondělí 19. července ve 14 hodin.
Komise rozhodčích Karlovarského hokeje pořádá od 28. do 29. 8. 2021 kurz pro získání licence rozhodčího. Veškeré potřebné informace, kontakty a přihlášku najdete na webu Karlovarského hokeje.