18.7. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Od pondělí se koná kemp Týden s Baníčkem

Sezona na zimním stadionu se rozjíždí. Baník pořádá kemp Týden s Baníčkem.

Nezvykle brzy, již 19.7., se na zimním stadionu rozjede příprava na novou sezonu. Na led vyjedou k dobrovolným tréninkům hráči A-týmu, kteří mají oficiální začátek přípravy o týden později, ale i mládežnické týmy. První týden však bude především ve znamení Týdne s Baníčkem.

Po roční odmlce se na Baníku znovu uskuteční kemp pro mládež. Letos za skvělé účasti dětí. Přihlášeno je totiž 34 dětí, pro které je připraven bohatý program. Ten mají na svědomí trenéři Baníku v čele s Jakubem Truhlářem, kterému budou pomáhat ostatní trenéři mládeže, ale i Petr Holejšovský, Vojtěch Šik a David Fečo z realizačního týmu A mužstva. Především o brankáře se pak bude starat Tomáš Závorka, bývalý extraligový gólman. Na ledě se v roli pomocníků objeví také dorostenci, junioři, ale i hráči A-týmu Baníku.

Na děti čeká pestrý program a hned první den bude mít kemp vzácnou návštěvu. V pondělí od 15:15 je připravena beseda s Jakubem Flekem, účastníkem letošního mistrovství světa, hráčem karlovarské Energie, který za Baník nastupoval v sezoně 2014/2015.

Kromě besedy však na děti čekají dva tréninky denně na ledové ploše, rozcvičky, hry, jump arena, bazén, video tréninky a samozřejmostí je stravovací a pitný režim. Všechny čeká 5 dní tréninků a zábavy.

Týden s Baníčkem začíná v pondělí 19.7. v 7:30 srazem a broušením bruslí. O průběhu kempu budeme informovat, včetně fotogalerie.

Podrobnosti o Týdnu s Baníčkem ZDE.