26.7. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
AKTUÁLNĚ: Vstupenky a permanentky

První přípravné zápasy se kvapem blíží a my se těšíme, až se s vámi znovu setkáme v ochozech zimního stadionu! Ještě než si společně zafandíme na prvním domácím utkání, máme pro vás několik důležitých informací.

Ještě před polovinou letních prázdnin stihne Baník odehrát první přípravné utkání. Tím bude domácí souboj s druholigovými Mosteckými Lvi, které se koná už ve čtvrtek 29. července. Úvodní buly je naplánováno na 18 hodin. Majitelům voucherů, které zatím nahrazují permanentní vstupenky, bude vstup na zimní stadion umožněn po předložení jejich voucheru.

Hned na začátku srpna, konkrétně 3. 8. před utkáním s Kadaní, pak začneme vyměňovat vouchery za plastové permanentky. Výměna bude probíhat vždy v den utkání na pokladně zimního stadionu. Ten se pro fanoušky otevírá tradičně hodinu před začátkem zápasu. Pro výdej permanentky si nezapomeňte přinést voucher, který jste při nákupu obdrželi.

Při nákupu nových permanentních vstupenek si fanoušci budou moci vybrat ze dvou způsobů - na pokladně zimního stadionu a nebo online na webu Ticketportal. Tam bude také probíhat předprodej klasických vstupenek. Zbylé lístky budou k dispozici v den utkání na pokladně zimního stadionu.

Důležité informace pro návštěvníky zimního stadionu:

Při příchodu musí všichni návštěvníci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

- doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,

- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů,

- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2.

Kapacita stadionu bude z důvodu vládních nařízení omezena na 500 osob. Všichni návštěvníci budou mít své místo k sezení.

Veškeré potřebné informace o vstupenkách, permanentkách a aktuálních opatřeních najdete zde na webových stránkách v záložkách VSTUPENKY a PERMANENTKY.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.