5.9. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
Nová posila od partnera AUTO MUDRA

Ještě před začátkem nového ročníku Chance ligy dorazila na Baník nová posila. Ta ovšem brusle ani dres oblékat nebude. Jedná se totiž o nový vůz Renault Trafic, který našemu klubu poskytl hlavní partner AUTO MUDRA, s.r.o.

Zástupci klubu v sobotu 3. září převzali nový vůz Renault Trafic od jednoho z hlavních partnerů Baníku - společnosti AUTO MUDRA, s.r.o. Klub do této doby používal osobní automobil značky Dacia Dokker, ten si AUTO MUDRA převezme zpět.

Nový Renault Trafic, který bude mít klub zapůjčený po dobu tří let, usnadní každodenní život kustoda A-týmu. „Jako klub děkujeme a nesmírně si vážíme podpory od firmy Auto Mudra, která trvá již několik let. Za nový vůz jsme nesmírně rádi, protože bude mít velké vytížení při utkání na venkovních hřištích A-týmu. Myslím, že to ocení hlavně realizační tým," pochvaloval si prezident klubu Václav Dobřemysl. Na silnici novou pojízdnou posilu určitě nepřehlédnete, zdobí ji totiž gólová radost sokolovských hokejistů v čele s Tomášem Vracovským.

Společnost AUTO MUDRA byla založena před 30 lety, již v roce 1991. Mimo prodeje nových vozů DACIA nabízí také prodej a výkup ojetých vozidel, kompletní servisní služby a zprostředkování leasingu. Mezi partnery klubu patří tato společnost již dlouhá léta a my tímto děkujeme za podporu!