5.9. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
Nová posila od partnera AUTO MUDRA

Ještě před začátkem nového ročníku Chance ligy dorazila na Baník nová posila. Ta ovšem brusle ani dres oblékat nebude. Jedná se totiž o nový vůz Renault Trafic, který našemu klubu poskytl hlavní partner AUTO MUDRA, s.r.o.

Zástupci klubu v sobotu 3. září převzali nový vůz Renault Trafic od jednoho z hlavních partnerů Baníku - společnosti AUTO MUDRA, s.r.o. Klub do této doby používal osobní automobil značky Dacia Dokker, ten si AUTO MUDRA převezme zpět.

Nový Renault Trafic, který bude mít klub zapůjčený po dobu tří let, usnadní každodenní život kustoda A-týmu. „Jako klub děkujeme a nesmírně si vážíme podpory od firmy Auto Mudra, která trvá již několik let. Za nový vůz jsme nesmírně rádi, protože bude mít velké vytížení při utkání na venkovních hřištích A-týmu. Myslím, že to ocení hlavně realizační tým," pochvaloval si prezident klubu Václav Dobřemysl. Na silnici novou pojízdnou posilu určitě nepřehlédnete, zdobí ji totiž gólová radost sokolovských hokejistů v čele s Tomášem Vracovským.

Společnost AUTO MUDRA byla založena před 30 lety, již v roce 1991. Mimo prodeje nových vozů DACIA nabízí také prodej a výkup ojetých vozidel, kompletní servisní služby a zprostředkování leasingu. Mezi partnery klubu patří tato společnost již dlouhá léta a my tímto děkujeme za podporu!
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.