6.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Mládežnické týmy si vybraly své patrony

Hráči A-týmu se staly patrony jednotlivých mládežnických týmů Baníku.

Stejně jako před koronavirovou pauzou, i letos si mládež od základny po dorost vybrala své patrony. Baník tak kromě Life skills pokračuje již třetím rokem v dalším projektu. Patroni v reprezentačních přestávkách budou navštěvovat tréninky mládežnických týmů a pomáhat svými radami mladým hokejistům.

Trenéři budou hráče A-týmu zapojovat do svých tréninků, tak aby mladí hokejisté mohli sledovat své vzory zblízka v akci. Důležitým faktorem je také vliv patronů na motivaci mládežnických hráčů. Patroni, pokud to situace dovolí, se také budou účastnit i zápasů mládeže a stanou se asistenty trenéra.

Spolupráce hráčů A-týmu s mládeží nebude pro baníkovce nic novým. Někteří hráči se pravidelně zapojují do tréninků mládežnických kategorií, náborových akcí či kempů.

Přehled jednotlivých patronů:

Dorost:  Ondřej Jurčík