9.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Čtvrťáci jsou připraveni na novou sezonu

Hráči 4. třídy (ročník 2012) mají za sebou pestrou letní přípravu a nakolik z ní načerpali síly, to se ukáže v zápasech s týmy z Karlovarského kraje.

Čtvrťáci vyjížděli za ledem netradičně už koncem května do karlovarské tréninkové haly, zatímco příprava mimo led se odehrávala 3x v týdnu v „domácím“ prostředí hřiště u ZŠ Běžecká a na in-line dráze Bohemka. Teď již trénuje 4. třída na domácím ledě a na porci tréninků si nijak nestěžují.

Led v Karlových Varech byl příjemný bonus od vedení klubu, které si uvědomovalo tréninkové manko hráčů v covidové sezoně,“ zmínil ve svém hodnocení přípravy této kategorie trenér Richard Gregor. „Už bych se k tomu ani nechtěl vracet ve vzpomínkách, bylo to náročné pro všechny strany, trenéry, děti a jejich rodiče. Teď je před námi sezona nová a doufám že plnohodnotná, tedy spousty hodin v tréninku jak na ledě, tak mimo něj a samozřejmě odehrané zápasy.“

Čtvrťáci si v přípravě zahráli s týmem HC Energie Karlovy Vary na jejich ledě i v odvetě doma, odehráli turnaj 4. tříd v Mariánských Lázních, z kterého si přivezli bronzové medaile a posledním jejich počinem před závodním obdobím bylo přátelská utkání s 5. třídou HC Baník Sokolov, ve kterém si vedli se staršími protihráči nad očekávání dobře.

V třetím srpnovém týdnu je pak čekalo týdenní soustředění, ve kterém spolu s třeťáky měli naordinovány během dne dva ledy, dva tréninky mimo led a společný oběd.

V soutěži se Baník bude utkávat s týmy: HC Energie Karlovy Vary „A“, HC Energie Karlovy Vary „B“, HC Mariánské Lázně, HC Stadion Cheb, HC Rebel město Nejdek a HC Čerti Ostrov

A kdo se bude prohánět v barvách HC Baník Sokolov po ledě pod vedením trenérů Richarda Gregora a Ilji Bubenščikova?

Představujeme Vám hráče 4. třídy:

Brankáři: František Fojtík a Matěj Vlach
Hráči: Martin Dvořák, Ondřej Gregor, Max Hendrych, Lukáš Berka, Filip Červenka, Petr Teplý, Ondřej Křeček, Josef Martin, Adam Katriňák, Ondřej Werner, Karel Karas, Petr a Pavel Špačkovi, Michael Muráň, Ondřej Novotný, Daniel Vacek, Štěpán Fořt, Ondřej Hruboš.