11.9. 2021 | A-tým | Tomáš Bouda
Přestávková soutěž i v letošní sezoně

Kromě skvělé prvoligové podívané se mohou diváci zúčastnit přestávkové soutěže či zakoupit zboží s motivy Baníku v nově otevřeném fanshopu.

I v letošní sezoně se bude během domácích zápasů Baníku soutěžit. Tradiční soutěž v hodu pukem bude probíhat jako obvykle během druhé přestávky. Do té doby budou mít diváci možnost zakoupit očíslované soutěžní puky ve fanshopu za 20 Kč.

O druhé přestávce pak na pokyn moderátora budou puky vhazovány na hrací plochu, s tím, že tři puky, které budou nejblíže středovému bodu pro vhazování se stanou výherními. Jednotlivé ceny a partnery utkání budeme vždy představovat před samotným utkáním na sociálních sítích.

V prvním utkání bude partnerem přestávkové soutěže Aquaforum Františkovy Lázně, Ateliér café a HC Baník Sokolov

Jak již bylo zmíněno, soutěžní puky bude možno zakoupit ve fanshopu, který se během pauzou mezi sezonami posunul o pár metrů blíže hlavnímu vchodu. Ve fanshopu lze zakoupit produkty s motivy Baníku a na diváky čeká hned několik nových produktů, především oblečení.

Během utkání s Prostějovem bude také poprvé fandit Baníku i nový maskot klubu.

V sobotu jistě stojí za to Baník navštívit...