11.9. 2021 | A-tým | Tomáš Bouda
Přestávková soutěž i v letošní sezoně

Kromě skvělé prvoligové podívané se mohou diváci zúčastnit přestávkové soutěže či zakoupit zboží s motivy Baníku v nově otevřeném fanshopu.

I v letošní sezoně se bude během domácích zápasů Baníku soutěžit. Tradiční soutěž v hodu pukem bude probíhat jako obvykle během druhé přestávky. Do té doby budou mít diváci možnost zakoupit očíslované soutěžní puky ve fanshopu za 20 Kč.

O druhé přestávce pak na pokyn moderátora budou puky vhazovány na hrací plochu, s tím, že tři puky, které budou nejblíže středovému bodu pro vhazování se stanou výherními. Jednotlivé ceny a partnery utkání budeme vždy představovat před samotným utkáním na sociálních sítích.

V prvním utkání bude partnerem přestávkové soutěže Aquaforum Františkovy Lázně, Ateliér café a HC Baník Sokolov

Jak již bylo zmíněno, soutěžní puky bude možno zakoupit ve fanshopu, který se během pauzou mezi sezonami posunul o pár metrů blíže hlavnímu vchodu. Ve fanshopu lze zakoupit produkty s motivy Baníku a na diváky čeká hned několik nových produktů, především oblečení.

Během utkání s Prostějovem bude také poprvé fandit Baníku i nový maskot klubu.

V sobotu jistě stojí za to Baník navštívit...

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.