20.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Devátá třída a junioři vedou své soutěže

Vstup do nové sezony se povedl juniorům Baníku a bez ztráty bodu je i devátá třída.

JUNIOŘI:
Junioři v úvodních dvou kolech získali plný počet bodů při skóre 20:4. V pátek juniorka vyjádřila svou převahu až v poslední třetině, nakonec ale porazila Kadaň 5:0. V neděli pak Baník zvítězil vysokým rozdílem v Chebu, kdy soupeř zažil premiéru v juniorské soutěži. Hattrick zaznamenal Jan Neubert, který v během letní přípravy oblékal také dres sokolovského A-týmu. Vidět však byli i další hráči, včetně posil z karlovarské juniorky. Celkem se již do statistik zapsalo gólem či asistencí 17 hráčů.

HC Baník Sokolov – SK Trhači Kadaň 5:0 (1:0, 0:0, 4:0)

Branky a asistence: Mareček (Pašek, Ondrejka), Zolnaj (Varvařovský), Varvařovský (Sýkora), Korčmaroš (Neubert), Varvařovský (Zolnaj)

Sestava: Kubát (Král) – Bubeliny, Zolnaj, Sýkora, Vican, Blengino, Prošek, Dorot, Valta – Varvařovský, Blecha, Galla, Mareček, Pašek, Korčmaroš, Ondrejka, Neubert, Skuhravý

HC Stadion Cheb – HC Baník Sokolov 4:15 (1:8, 2:5, 1:2)

Branky a asistence: Bubeliny (Valta), Neubert (Galla), Pašek (Blecha), Neubert (Sýkora), Blecha (Korčmaroš), Mareček (Varvařovský, Skuhravý), Pašek (Neubert, Vican), Blecha (Valta), Mareček (Sýkora, Dorot), Veverka (Blecha, Sipl), Sýkora (Mareček), Vican, Korčmaroš (Bubeliny), Neubert (Valta, Galla)

Sestava: Král (Schmidt) – Veverka O., Bubeliny, Vican, Sýkora, Valta, Dorot, Prošek - Varvařovský, Ondrejka, Blecha, Galla, Mareček, Pašek, Korčmaroš, Sipl, Neubert, Skuhravý

Další zápas: HC Baník Sokolov – HC Čerti Ostrov, neděle 26. 9., 12:15

9. TŘÍDA
Po úvodní výhře si devátá třída připsala do tabulky dalších šest bodů. Nejprve deváťáci přivezli vítězství z ledu Litoměřic a pak Baník na domácím ledě deklasoval Slovan Louny výsledkem 25:0, čímž se vyšvihl do čela tabulky. Těžší soupeři však na starší žáky ještě čekají. Po třech zápasech jsou v čele týmového bodování Adam Hanek a Denis Keprta, kteří mají na svém kontě již 15, resp. 14 kanadských bodů. Brankář Radek Novák za tři zápasy obdržel pouze 4 góly.

HC Stadion Litoměřice - HC Baník Sokolov 3:6 (2:1, 0:5, 1:0)

Branky a asistence: Hanek (Nešvera), Keprta (Naď), Naď (Keprta), Sztolarik (Moulis), Moulis (Horváth A.), Naď

Sestava: Novák – Bauer, Nešvera, Fišer – Sztolarik, Naď, Moulis, Kalous, Skála, Keprta, Horváth A., Hanek

HC Baník Sokolov – HC Slovan Louny 25:0 (8:0, 9:0, 8:0)

Branky a asistence: Moulis (Fišer), Sztolarik, Bauer (Moulis, Horváth A.), Naď (Keprta, Hanek), Hanek (Keprta, Skála), Keprta (Hanek), Hanek (Keprta), Horváth A. (Nešvera), Horváth A. (Sztolarik), Naď (Hanek), Bauer (Nešvera), Fišer (Keprta), Fišer (Sztolarik, Keprta), Horváth A. (Nešvera), Keprta (Naď), Horváth A. (Nešvera), Keprta (Naď), Horváth A. (Bauer, Moulis), Keprta (Fišer, Hanek), Skála (Fišer, Hanek), Moulis, Hanek (Fišer), Skála, Nešvera (Keprta, Bauer), Skála (Fišer), Naď (Keprta), Fišer (Skála, Hanek)

Sestava: Novák – Bauer, Nešvera, Fišer, Palouš - Naď, Sztolarik, Moulis, Kalous, Skála, Keprta, Horváth A., Hanek

Další zápas: HC Baník Sokolov – HC Energie Karlovy Vary, úterý 28.9. 14:00

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.