21.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Zatímco juniorům a deváté třídě se o víkendu dařilo, osmáci a sedmáci vyšli bodově naprázdno. Premiérové boje má za sebou 4. třída.

JUNIOŘI:

HC BANÍK SOKOLOV – SK TRHAČI KADAŇ 5:0 (1:0, 0:0, 4:0)

Branky a asistence: Mareček (Pašek, Ondrejka), Zolnaj (Varvařovský), Varvařovský (Sýkora), Korčmaroš (Neubert), Varvařovský (Zolnaj)

Sestava: Kubát (Král) – Bubeliny, Zolnaj, Sýkora, Vican, Blengino, Prošek, Dorot, Valta – Varvařovský, Blecha, Galla, Mareček, Pašek, Korčmaroš, Ondrejka, Neubert, Skuhravý

Jiří Parkmann: Celé utkání jsme měli převahu. Byl to boj naší ofenzivy proti výbornému brankáři soupeře. Po druhém gólu jsme se uklidnili a dovedli zápas do vítězného konce.

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 4:15 (1:8, 2:5, 1:2)

Branky a asistence: Bubeliny (Valta), Neubert (Galla), Pašek (Blecha), Neubert (Sýkora), Blecha (Korčmaroš), Mareček (Varvařovský, Skuhravý), Pašek (Neubert, Vican), Blecha (Valta), Mareček (Sýkora, Dorot), Veverka (Blecha, Sipl), Sýkora (Mareček), Vican, Korčmaroš (Bubeliny), Neubert (Valta, Galla)

Sestava: Král (Schmidt) – Veverka O., Bubeliny, Vican, Sýkora, Valta, Dorot, Prošek - Varvařovský, Ondrejka, Blecha, Galla, Mareček, Pašek, Korčmaroš, Sipl, Neubert, Skuhravý.

Jiří Parkmann: V první třetině jsme dominovali a vyhráli první dějství 1:8. Zbytek zápasu se pak víceméně jen dohrával. Ačkoliv byl soupeř snaživý, v utkání jsme byli lepším týmem.

DOROST:

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ nesehráno z důvodů na straně hostů

9. TŘÍDA

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BANÍK SOKOLOV 3:6 (2:1, 0:5, 1:0)

Branky a asistence: Hanek (Nešvera), Keprta (Naď), Naď (Keprta), Sztolarik (Moulis), Moulis (Horváth A.), Naď

Sestava: Novák – Bauer, Nešvera, Fišer – Sztolarik, Naď, Moulis, Kalous, Skála, Keprta, Horváth A., Hanek

Marek Brzobohatý: Vstup do utkání deváťákům moc nevyšel, protože během čtyř minut inkasovali dvě branky. Následně se mužstvo oklepalo a do konce třetiny korigovalo jednou brankou. Po přestávce nabuzené mužstvo vlétlo do soupeře a dalo 5 branek a tím i otočilo vývoj utkání v náš prospěch. Zbytek utkání se dohrával v poklidné naší režii.

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN LOUNY 25:0 (8:0, 9:0, 8:0)

Branky a asistence: Moulis (Fišer), Sztolarik, Bauer (Moulis, Horváth A.), Naď (Keprta, Hanek), Hanek (Keprta, Skála), Keprta (Hanek), Hanek (Keprta), Horváth A. (Nešvera), Horváth A. (Sztolarik), Naď (Hanek), Bauer (Nešvera), Fišer (Keprta), Fišer (Sztolarik, Keprta), Horváth A. (Nešvera), Keprta (Naď), Horváth A. (Nešvera), Keprta (Naď), Horváth A. (Bauer, Moulis), Keprta (Fišer, Hanek), Skála (Fišer, Hanek), Moulis, Hanek (Fišer), Skála, Nešvera (Keprta, Bauer), Skála (Fišer), Naď (Keprta), Fišer (Skála, Hanek)

Sestava: Novák – Bauer, Nešvera, Fišer, Palouš - Naď, Sztolarik, Moulis, Kalous, Skála, Keprta, Horváth A., Hanek

Marek Brzobohatý: Toto utkání bylo jednostranné, proto výsledek byl až krutý pro mužstvo soupeře. Kluci si zakombinovali a v průběhu utkání zkusili změnu postů obránců a útočníků.

8. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 14:0 (1:0, 7:0, 6:0)

Branky a asistence: -

Sestava: Čurlin (31. Král) – Šedivec, Bauer, Herout, Fišer – Skála, Moulis, Křivka, Dulovec, Makaj, Bavor, Keprta

Radim Zbránek: Zápas se nám nevydařil. Chybělo nám bruslení, důraz, aktivita, prohrávali jsme osobní souboje. V dalších utkáních se musíme zlepšit především v těchto činnostech.

7. TŘÍDA

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BANÍK SOKOLOV 9:4 (2:0, 5:2, 2:2)

Branky a asistence: Bubenščikov (Gregor), Bubenščikov, Gregor, Rybár

Marek Brzobohatý: Sedmákům tento zápas nevyšel, zápas byl vyrovnaný, ale vlastní neaktivitou a zbytečnými fauly jsme soupeři dávali možnosti ke vstřelení branek. Stále nás trápí koncovka, kdy potřebujeme velké množství šancí na vstřelení branky. Poslední dějství bylo z našeho herního projevu nejlepší.

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN LOUNY 1:9 (1:4, 0:2, 0:3)

Branky a asistence: Lexa (Gregor)

Sestava: Švejda V. - Švejda P., Gregor, Resanzew, Ruml, Iuzeev – Bíba, Sipl, Slavík, Kukla, Rybár, Beran, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Dnešní utkání nás zastihlo trochu v ospalé formě, málo jsme bruslili a místo kroku na víc jsme se natahovali hokejkou. Všude jsme byli pozdě a nadšení do hry také nebylo vysoké. Proto jsme dneska nebyli důstojným soupeřem. Doufám, že se kluci ze zápasů poučí a příště bude jejich nasazení stoprocentní.

6. TŘÍDA

5. TŘÍDA

4. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV „A“ výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV „A“ výsledek se nezveřejňuje

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV „A“ výsledek se nezveřejňuje

Sestava: M. Vlach – Dvořák, O. Gregor, Berka, Červenka, Teplý, Křeček, Martin, Katriňák

Richard Gregor: Všechny tří soupeře mladí baníkovci vysoce přehráli a ukořistili v zápasech hraných 2x 15 minut vítězství. Kluci se ukazovali v zápasech v dobrém světle, měli velkou chuť do hry a nebyla nouze o pěkné akce.

HC BANÍK SOKOLOV „B“ - HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV „B“ – HC ČERTI OSTROV výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV „B“ – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Benešovský – Hendrych, Werner, Karas, Muráň, Vacek, Hruboš, Bartůňková, Bakura

Richard Gregor: I v tomto turnaji Baníkovci ukázali, že bojovnost je jejich velkou devizou, byť ke konci už některým docházeli síly.

3. TŘÍDA

2. TŘÍDA