24.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Na děti se těší maskoti, ale i hráči A-týmu

Celorepubliková náborová akce Pojď hrát hokej je v plném proudu. Na Baníku proběhne zábavné dopoledne v neděli 26.9. od 10 hodin.

Celorepubliková náborová akce Pojď hrát hokej je v plném proudu. Na Baníku proběhne zábavné dopoledne v neděli 26. 9. od 10 hodin.

HC Baník Sokolov v neděli pořádá nábor pro děti ve věku 4-8 let, který se letos uskuteční za účasti zástupců Českého hokeje. Do Sokolova dorazí štáb, který z celé akce bude natáčet reportáž. Spolu se zástupci Českého hokeje dorazí i jeden z maskotů Ťuk nebo Puk a také trenér českého národního týmu do 20 let Karel Mlejnek.

Velké zastoupení bude mít na akci i A-tým Baníku. Náboru se zúčastní také obránce Jan Novák, bývalý reprezentant, jenž nastupoval i na mistrovství světa v roce 2004 v Praze. Dalšími zástupci A-týmu budou hráči, kteří nastupovali v extralize a to Ondřej Jurčík, Jaromír Kverka a Tomáš Rohan. Chybět nebude ani Adam Rulík a Vít Jiskra. Všichni tito hráči půjdou s dětmi i na led, což při účasti velkého množství trenérů mládeže zajistí, že děti budou mít individuální přístup. A zapomenout nemůžeme ani na maskota Baníku Falka, který bude náboru také přítomen.

A co na děti a jejich rodiče čeká? Zde je přibližný harmonogram:

10:00 – 10:15 evidence účastníků/ hra proti hráčům A-týmu

10:20 – 10:35 prezentace pro rodiče / pro děti prohlídka stadionu s hráči A-týmu

10:35 – 11:00 převlékání v kabině

11:00 – 12:00 zábava a hokejové dovednosti na ledové ploše, závěrečné focení

V průběhu náboru se uskuteční také ukázkový zápas bývalých účastníků náboru, kteří nyní nastupují za 4. třídu.

Neváhejte a v neděli přijďte na sokolovský zimní stadion. Začínáme v 10:00 hodin.

Případné dotazy zodpoví organizátor náboru a hlavní trenér základny Ivan Říha (riha@hcsokolov.cz, tel. 607 117 448), u kterého je možné se také domluvit na zapůjčení výstroje – pro vstup na led jsou povinné brusle a helma (může být i lyžařská či cyklistická).