Výsledkový servis mládeže

Mládeži se o víkendu příliš nedařilo. Čest zachraňovali nižší kategorie.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

Góly a asistence: Blecha (Skuhravý, Blengino), Blecha (Neubert, Blengino), Neubert (Galla)

Sestava: Král (Schmidt) - Blengino, Bubeliny, Vican, Sýkora, Valta, Zolnaj - Ondrejka, Blecha, Galla, Remta, Pašek, Korčmaroš, Czingel, Neubert, Skuhravý

Jiří Parkmann: Proti bojovnému a obětavému soupeři jsme se dostávali do šancí velice těžko, a když už jsme si je vytvořili, tak jsme je nedokázali proměnit.

FOTO

DOROST

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – HC BANÍK SOKOLOV 9:0 (4:0, 3:0, 2:0)

Sestava: Zmrhal - Knap, Mlejnek, Halberštát Jan, Beran, Oberle - Sobotka A., Kvasňovský, Sobotka R., Zich, Keprta, Salva, Rybár, Naď

Jiří Parkmann: Soupeř byl lepší a utkání zaslouženě vyhrál

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – volno

8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 6:7 (3:1, 1:2, 2:4)

Góly a asistence: Šedivec (Moulis), Skála (Sztolarik), Šedivec (Moulis), Bavor (Šedivec), Křivka (Šedivec, Sztolarik), Křivka (Hotárek, Skála)

Sestava: Čurlin (Král) - Herout, Hotárek, Kohout, Bauer - Moulis, Skála, Šedivec, Křivka, Bavor, Sztolarik, Makaj, Dulovec

Radim Zbránek:  Měli jsme výborný pohyb, výborně jsme půl zápasu dodržovali taktiku, ale pak jsme měli výpadek, kdy nám Cheb odskočil. Pak jsme to těžko dotahovali a to nás stálo body.

FOTO

7. TŘÍDA

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 9:5 (0:2, 2:2, 7:1)

Góly a asistence: Hirth, Bubenščikov, Lexa (Kukla), Bubenščikov (Resanzew, Beran), Gregor

Sestava: Švejda V. – Švejda P., Gregor, Resanzew, Iuzeev - Bíba, Sipl, Kukla, Beran, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Sedmáci drželi dvě třetiny nadějný výsledek se soupeřem z Děčína. Bohužel v posledním dějství klukům docházely síly a začali zbytečně faulovat, což mělo velký vliv na výsledek a morálku týmu. V pozápasovém rozhovoru jsem vyzdvihnul tým za dvě dobře odehrané třetiny.

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 3:22 (2:5, 0:10, 1:7)

Góly a asistence: Oračko, Peter (Jindra, Landa)

Sestava: Václav - Štěrba, Slavík, Pochyba, Schmidtgen, Urbich - Kašpar, Jindra, Berger, Vlach, Oračko, Kuplent, Peter, Landa

Radim Zbránek: První třetina vypadala již lépe, bylo znát, že jdeme správným směrem, ale stále je potřeba pracovat na základních věcech jako bruslení a ostatní dovednosti.

5. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY - HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

Sestava: M. Vlach – Vican, J. Vlach, Szabó, A. Skála, Dubaj, Rohm, Rosenkranz, Zuber, Peter, Brychta

Richard Gregor: Kluci ročníku 2011 zajížděli v 2. kole na led karlovarské Energie. Hrálo se 3x21 hrubého času s minutovým střídáním na velké hřiště 5:5, tak jak jsou nastaveny parametry soutěžních utkání. Baníkovci se ukázali v dobrém světle, byli až na výpadek na konci 3. třetiny rovnocenným soupeřem. Bojovnost byla příkladná u většiny hráčů, tým má své střelce a ti se opět gólově prosazovali. Nesmím opomenout na velmi slušný výkon brankáře Matěje Vlacah, roč. 2012, který svůj tým významně podržel. Výsledek, statistiky u této kategorie se zatím nevedou, co je však podstatné, že kluky hra bavila, dávali během hry průchod svým emocím a bojovali jako lvi.

4. TŘÍDA – volno

3. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY - výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – ČERTI OSTROV - výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Bubeník – Kilik, Maurer, Bakura, Císler Mi., Matějka, Císler Mich., Bartůňková

Jakub Truhlář: Baník v obou zápasech zvítězil. Výkon celého týmu se mi moc líbil, kluci a Zuzka makali a konečně přenesli věci z tréninku do zápasu. Všichni, včetně brankáře, odvedli skvělou práci a doufám, že si to nadšení a radost ze hry přeneseme do celé sezony.