28.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Mládeži se o víkendu příliš nedařilo. Čest zachraňovali nižší kategorie.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

Góly a asistence: Blecha (Skuhravý, Blengino), Blecha (Neubert, Blengino), Neubert (Galla)

Sestava: Král (Schmidt) - Blengino, Bubeliny, Vican, Sýkora, Valta, Zolnaj - Ondrejka, Blecha, Galla, Remta, Pašek, Korčmaroš, Czingel, Neubert, Skuhravý

Jiří Parkmann: Proti bojovnému a obětavému soupeři jsme se dostávali do šancí velice těžko, a když už jsme si je vytvořili, tak jsme je nedokázali proměnit.

DOROST

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – HC BANÍK SOKOLOV 9:0 (4:0, 3:0, 2:0)

Sestava: Zmrhal - Knap, Mlejnek, Halberštát Jan, Beran, Oberle - Sobotka A., Kvasňovský, Sobotka R., Zich, Keprta, Salva, Rybár, Naď

Jiří Parkmann: Soupeř byl lepší a utkání zaslouženě vyhrál

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – volno

8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 6:7 (3:1, 1:2, 2:4)

Góly a asistence: Šedivec (Moulis), Skála (Sztolarik), Šedivec (Moulis), Bavor (Šedivec), Křivka (Šedivec, Sztolarik), Křivka (Hotárek, Skála)

Sestava: Čurlin (Král) - Herout, Hotárek, Kohout, Bauer - Moulis, Skála, Šedivec, Křivka, Bavor, Sztolarik, Makaj, Dulovec

Radim Zbránek:  Měli jsme výborný pohyb, výborně jsme půl zápasu dodržovali taktiku, ale pak jsme měli výpadek, kdy nám Cheb odskočil. Pak jsme to těžko dotahovali a to nás stálo body.

7. TŘÍDA

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 9:5 (0:2, 2:2, 7:1)

Góly a asistence: Hirth, Bubenščikov, Lexa (Kukla), Bubenščikov (Resanzew, Beran), Gregor

Sestava: Švejda V. – Švejda P., Gregor, Resanzew, Iuzeev - Bíba, Sipl, Kukla, Beran, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Sedmáci drželi dvě třetiny nadějný výsledek se soupeřem z Děčína. Bohužel v posledním dějství klukům docházely síly a začali zbytečně faulovat, což mělo velký vliv na výsledek a morálku týmu. V pozápasovém rozhovoru jsem vyzdvihnul tým za dvě dobře odehrané třetiny.

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 3:22 (2:5, 0:10, 1:7)

Góly a asistence: Oračko, Peter (Jindra, Landa)

Sestava: Václav - Štěrba, Slavík, Pochyba, Schmidtgen, Urbich - Kašpar, Jindra, Berger, Vlach, Oračko, Kuplent, Peter, Landa

Radim Zbránek: První třetina vypadala již lépe, bylo znát, že jdeme správným směrem, ale stále je potřeba pracovat na základních věcech jako bruslení a ostatní dovednosti.

5. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY - HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

Sestava: M. Vlach – Vican, J. Vlach, Szabó, A. Skála, Dubaj, Rohm, Rosenkranz, Zuber, Peter, Brychta

Richard Gregor: Kluci ročníku 2011 zajížděli v 2. kole na led karlovarské Energie. Hrálo se 3x21 hrubého času s minutovým střídáním na velké hřiště 5:5, tak jak jsou nastaveny parametry soutěžních utkání. Baníkovci se ukázali v dobrém světle, byli až na výpadek na konci 3. třetiny rovnocenným soupeřem. Bojovnost byla příkladná u většiny hráčů, tým má své střelce a ti se opět gólově prosazovali. Nesmím opomenout na velmi slušný výkon brankáře Matěje Vlacah, roč. 2012, který svůj tým významně podržel. Výsledek, statistiky u této kategorie se zatím nevedou, co je však podstatné, že kluky hra bavila, dávali během hry průchod svým emocím a bojovali jako lvi.

4. TŘÍDA – volno

3. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY - výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – ČERTI OSTROV - výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Bubeník – Kilik, Maurer, Bakura, Císler Mi., Matějka, Císler Mich., Bartůňková

Jakub Truhlář: Baník v obou zápasech zvítězil. Výkon celého týmu se mi moc líbil, kluci a Zuzka makali a konečně přenesli věci z tréninku do zápasu. Všichni, včetně brankáře, odvedli skvělou práci a doufám, že si to nadšení a radost ze hry přeneseme do celé sezony.

2. TŘÍDA – volno

Sedmadvacetiletý gólman Jakub Neužil bude nadále k dispozici také Baníku. Po jeho odchodu ze Sparty, odkud zamířil na hostování do konce sezony do Litvínova, se na možnosti oblékat sokolovský dres nic nemění, z litvínovské Vervy bude mít do Baníku vyřízené střídavé starty.
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.