16.10. 2021 | A-tým | Tomáš Bouda
Aktuální stav kádru A-týmu

Před utkáním v Přerově přinášíme informace o aktuálních změnách v kádru A-týmu.

V minulých zápasech z důvodu nemoci nenastoupili Karel KlikorkaVojtěch Tomi. Pro zranění nemohl zasáhnout do zápasů ani Radek Pořízek. Ostatní hráči pak byli mimo sestavu či na střídavých startech v HC Stadion Cheb. Mezi nemocnými v současné době je i Adam Křemen.

V týmu již není univerzál Tomáš Kulhánek, který v současné době po dohodě se Spartou Praha je na zkoušce v HC Slovan Ústí nad Labem, kde by mohl získat větší herní vytížení. V dresu Baníku se již neobjeví ani Vojtěch Kropáček, jenž dosud nastupoval za HC Stadion Cheb. Mladý útočník se bude naplno věnovat studiu na vysoké škole. Posledním odchodem je měsíční hostování Patrika Kadeřávka v HC Slavia Praha. V případě zájmu může být spolupráce pětadvacetiletého obránce se Slavii prodloužena.

V posledním kole za mateřský extraligový Litvínov nastoupil Jan Strejček, za HC Sparta Praha v Lize mistrů i v extralize Tomáš Jandus a Petr Hašek. V HC Stadion Cheb pak pravidelně nastupují Adam Křemen, Radek Prošek a David Novotný.

Vzhledem k lehkým zdravotním problémům mezi obránci Baníku se k týmu připojí osmnáctiletý obránce Tomáš Tomek z HC Sparta Praha.