19.10. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Od středy antigenní testy přímo u stadionu

Počínaje středečním utkáním s Vrchlabím budou mít fanoušci možnost se nechat testovat přímo u zimního stadionu před každým zápasem.

HC Baník Sokolov ve středu hostí soupeře z Vrchlabí. Premiérově budou mít fanoušci možnost se nechat otestovat na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 prostřednictvím POC antigenních testů přímo u zimního stadionu. Negativní test (či doklad o očkování případně doklad o prodělání onemocnění covid-19) je nezbytný pro vstup na stadion.

Otestovat se mohou nechat všechny osoby, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v České republice. Na odběrovém místě předloží průkaz pojištěnce nebo náhradní doklad. Stejně jako na jiných odběrových místech se pojištěnci mohou nechat testovat antigenním testem jednou za 7 dní, PCR testem dvakrát do měsíce. V takovém případě je testování zdarma. V případě četnějšího testování si test hradí pojištěnec.

Platnost antigenního testu je 72 hodin.

Odběrové místo bude zřízeno před každým zápasem přímo před zimním stadionem. Testování by mělo být k dispozici již dvě hodiny před samotným zápasem.