21.11. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
3. třída má zase sebou další turnaj všestrannosti

Další turnaj ve třech sportech mají za sebou sokolovští třeťáci. Tentokrát se soutěžilo v hokeji, futsale a přetahované.

Po měření v Sokolově, kdy se kromě hokeje a fotbalu utkaly týmy také v běhu na 800 metrů, tentokrát turnaj všestrannosti hostil Cheb. Do nejzápadnějšího okresního města se sjeli dva týmy Karlových Varů, Baník a chybět nemohl ani domácí tým.

Trenér Jakub Truhlář tentokrát ke svým svěřencům byl mírně kritický: „Kluci a Zuzka ze 3. třídy odehráli druhý multisportovní turnaj této sezony. Ve srovnání s krajem lehce zaostáváme. Ne v samotných hrách, ale v přístupu hráčů. Od týmu mi chybělo víc energie, bojovnosti a chuti vyhrát.“

Sestava: Bubeník, Bakura, Bartůňková, Krása, Kubalík, Maurer, Zachar, Goga, Drenka, Kilik, Jurčík.