23.11. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Junioři byli o víkendu stoprocentní, dorostenci pak mají za sebou dvě velmi kvalitní utkání. Litvínov a Chomutov byli nad síly deváté třídy, naopak sedmáci oba soupeře dokázali porazit.

JUNIOŘI

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)

Góly a asistence: Mareček (Bubeliny), Blecha, Czingel (Jurča), Blengino (Blecha), Blecha (Jurča, Korčmaroš), Blecha (Blengino, Korčmaroš), Valta (Jurča)

Sestava: Král, Schmidt - Blengino, Bubeliny, Vican, Jurča, Sýkora, Valta - Skuhravý, Blecha, Galla, Mareček, Czingel, Korčmaroš, Ondrejka, Neubert, Varvařovský

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION LITOMĚŘICE 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)

Góly a asistence: Skuhravý (Prošek, Mareček), Pašek (Mareček, Jurča), Blecha (Príhoda), Neubert (Bubeliny, Blengino), Príhoda (Neubert), Korčmaroš (Blecha), Blecha (Sýkora, Korčmaroš)

Sestava: Král, Bíma - Blengino, Bubeliny, Vican, Jurča, Sýkora, Valta, Prošek - Skuhravý, Blecha, Galla, Mareček, Pašek, Korčmaroš, Czingel, Ondrejka, Neubert, Príhoda

Jiří Parkmann: V obou utkáních jsme byli lepší pohybem. Od toho se i obě utkání odvíjela. V utkání s Litoměřicemi jsme situaci měli i usnadněnou tím, že soupeř přijel oslaben.

DOROST

MOSTEČTÍ LVI – HC BANÍK SOKOLOV 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly a asistence: Zeman (Husa), Oberle (Kvasňovský, Salva), Zich (Krejbich), Salva (Ondráš)

Sestava: Zmrhal - Knap, Mlejnek, Zeman, Halberštát, Beran, Oberle, Krejbich - Sobotka A., Kvasňovský, Ondráš, Husa, Sobotka R., Petrák, Eismann, Zich, Salva, Rybár

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Góly a asistence: Rybár (Sobotka A.), Beran (Rybár, Husa)

Jiří Parkmann: Obě utkání byla kvalitní a odehráli jsme je dobře. V Mostě se nám podařila ubránit oslabení, s Karlovými Vary nikoliv, což rozhodlo o výsledku.

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – PIRÁTI CHOMUTOV 3:7 (1:4, 2:1, 0:2)

Góly a asistence: Hanek (Horváth), Horváth (Kohout), Kohout (Nešvera, Hanek)

Marek Brzobohatý: Baníkovští deváťáci odehráli po vzoru mladších také těžké utkání, ale bohužel ne se stejným koncem. Na druhou stranu za druhou a třetí třetinu sklidili od trenérů pochvalu za dobrý výkon.

HC VERVA LITVÍNOV – HC BANÍK SOKOLOV 19:2 (5:0, 7:2, 7:0)

Góly a asistence: Hanek (Skála, Fišer), Fišer (Hanek)

Marek Brzobohatý: Dnešní zápas našim deváťákům vůbec nevyšel, k soupeři se odráželi všechny puky a ty jednoduše dávali do brány. Kluci půlku zápasu bojovali, ale bohužel to nebyl jejich den. Navíc se v průběhu utkání projevovala únava z předchozího dne, kdy hráli s Chomutov a ve kterém nechali hodně sil.

8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV - odloženo

7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – PIRÁTI CHOMUTOV 6:5 (1:2, 2:2, 3:1)

Góly a asistence: Lexa (Hirth), Hirth (Slavík), Hirth (Lexa), Rybár (Švejda P.), Rybár (Beran), Lexa (Hirth)

Marek Brzobohatý: Hokejisté sedmé třídy dneska odehráli těžké utkání, kdy dvě třetiny prohrávali o jednu branku s kvalitním soupeřem z Chomutova. V posledním dějství se klukům podařil mimořádný obrat a utkání vyhráli. Kluci byli po zápase za svůj výkon pochváleni.

HC VERVA LITVÍNOV – HC BANÍK SOKOLOV 6:9 (2:2, 3:5, 1:2)

Góly a asistence: Hirth, Kukla (Rybár), Rybár (Beran, Resanzew), Kukla (Rybár, Iuzeev), Bubenščikov, Kukla (Beran), Iuzeev, Bubenščikov (Hirth), Kukla (Rybár)

Marek Brzobohatý: Dnešní zápas naši sedmáci zvládli střídavě, kdy byli zbytečně několikrát vyloučení a za stavu 2:6 ve druhé třetině neměli dát soupeři šanci, vrátit zpět do hry. Bohužel jsme si vývoj zkomplikovali do stavu 5:6. Nakonec ve druhé třetině ještě dali branku a třetí už v klidu dohráli k vítězství.

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 4:19

5. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV - výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Fojtík – Vican, Szabó, Gössl, Skála, Dubaj, Dvořák J., Rohm, Rosenkranz, Zuber, Peter, Brychta, Dvořák M., Katriňák

Richard Gregor: K dalšímu zápasu 5. třídy kluci zajížděli v sobotu na led ostrovských Čertů. Klukům jsme před zápasem říkali, aby navázali na svou dobrou hru ze zápasu s M. Lázněmi. Bylo to v reakci na nepříliš pohlednou hru z posledního zápasu v Chebu, byť to byl zápas vítězný. Jednoznačně si vzali naše slova za své a skutečně celý zápas odmakali. Všechny třetiny vyhráli a bylo to díky jejich dobrému pohybu, bojovnosti o každý puk a velmi slušnou koncovkou. Domácí Čerti svým pohledným výkonem přispěli k tomu, že utkání mělo slušnou úroveň a doufám, že všechny kluky i holky (z týmu domácích) to posunulo o další krůček vpřed. Solidně se v zápase prezentovali také naši čtvrťáci Adam Katriňák, Martin Dvořák a Fanda Fojtík, který premiérově odchytal utkání za 5. třídu.

4. TŘÍDA – volno

3. TŘÍDA

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Jurčík, Krása, Bartůňková, Zachar, Císler Mich., Kilik, Goga

Jakub Truhlář: Kluci a Zuzka sehráli se všemi týmy vyrovnaná utkání, ale soupeř dokázal proměnit více šancí, a proto utkání dopadla v náš neprospěch. Přístup hráčů byl ve skrze dobrý.

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV – výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Bubeník, Bakura, Maurer, Drenka, Radaušer, Bauer, Krištůfek

Jakub Truhlář: Kluci sehráli výborný turnaj. Přístup a koncentrace byla příkladná. S varskou Energií jsme sehráli velmi vyrovnané utkání, které se rozhodlo až v poslední minutě zápasu a to bohužel v náš neprospěch. Do turnaje zasáhla trojice hráčů druhé třídy a byli více než platnými členy kádru.